válkaČeskoslovenskoobjevy

Zvrácený chlapík souloží s auty, měl jich 700

Zvrácený chlapík souloží s auty, měl jich 700
Zdroj: dailymail.co.uk

V českém filmu Nahota na prodej je jako komická postavička muž, který souloží s auty. Jenže přesně takový muž opravdu existuje a ještě svou zálibu prezentuje v televizi.

Tomáš Chalupa 17. října 2014

Moderátoři pořadu This Morning stanice ITV už viděli opravdu leccos, ale při rozhovoru s Edwardem Smithem jim došla slova. Muž jim oznámil, že za svůj život měl sex se 700 automobily. Jak vzápětí dodal, už se usadil a spí pouze se svým Volkswagenem Beetle, kterému říká Vanilka. „Je to moje životní láska,“ vyznal se redaktorům Smith.

Smith se svou životní láskou Vanilkou

Smith se svou životní láskou Vanilkou

Jeho Volkswagen Beetle byl ostatně také vůz, se kterým Smith podle svých slov už ve čtrnácti letech přišel o panictví. To v něm prý probudilo sexuální apetit, který ho přivedl na nespočetná parkoviště a také autosalony, kde se dokonce nebál jít ani do trojky. Rád si to také užil s Jaguáry nebo Mustangy, ale měl i krátké pletky s letadly a helikoptérami.

Redaktoři v těžkém šoku

Redaktoři v těžkém šoku

Třiašedesátiletý Smith trpí sexuální poruchou zvanou mechafilie, což je sexuální záliba v automobilech, ale také ve člunech, letadlech či jiných strojích. Na Smitha tak působily automobilové magazíny stejně jako na jiné muže erotické časopisy. Jenže mechafilie a soulož s automobilem je ve Velké Británii brána jako zločin a lidé, kteří se toho dopouštějí, bývají registrováni jako sexuální násilníci. Tomu se však Smith brání, protože podle něj nikdy do automobilu nepronikl, stačí mu prý polibky karoserie a doteky. Vždy vyvrcholí s rozepnutými kalhotami někde mimo automobil, takže se prý nedá mluvit o nějakém sexuálním obtěžování.

Jaký krásný blinkr

Jaký krásný blinkr

Smithův milostný život je pestrý i v současnosti. Kromě Vanilky má dlouhodobý vztah také s Oplem GT pojmenovaný Cinnamon a Fordem Ranger Splash se jménem Ginger. Vanilka je prý tolerantní a nežárlí na ně.

Láska k autům u Smithe nabrala bizarní podobu

Láska k autům u Smithe nabrala bizarní podobu

Dá se říct, že mechafilie je přes zákonné překážky ještě poměrně neškodná úchylka. Lepší hladit auta než obtěžovat malé děti. Jedno nebezpečí ale hrozí. „Neumím si představit, co by se stalo, kdybych s Vanilkou těžce boural,“ děsí se Smith. Mechafil tedy musí být velmi pozorný řidič, aby svou lásku nerozstřelil někde o strom.

Další články

Zavří­t reklamu