válkaČeskoslovenskoobjevy

Zoufalá žena prosí: Zaplatím tomu, kdo se za mě bude rozhodovat

Zoufalá žena prosí: Zaplatím tomu, kdo se za mě bude rozhodovat
Zdroj: odditycentral.com

Jen málokdo z nás dělá rád důležité volby. Anonymní žena z Bristolu je ze svých minulých rozhodnutí ale tak zoufalá, že nyní hledá člověka, který se bude doslova rozhodovat za ni. Nabízí za to lákavou odměnu.

Simona Knotkova 19. února 2019

Na co Britka uplynulých dvanáct měsíců sáhla, to se pokazilo. Za krátký časový úsek ji zradil kamarád, v cizí zemi se ocitla bez peněz, stala se obětí loupežného přepadení a navíc si prošla velmi špatným milostným vztahem. Zatímco někdo jiný by si jednoduše postěžoval na životní smůlu, žena se rozhodla, že si dobrou karmu a štěstí pořídí za peníze. Respektive nabízí finanční odměnu člověku, který se bude rozhodovat za ni.

„Vím, že je to celkem divný požadavek, ale zkrátka cítím, že by se za mě měl rozhodovat někdo jiný. Mám za sebou naprosto příšerný rok a byla bych ráda, kdyby za můj život někdo přebral kontrolu,“ píše žena v inzerátu zveřejněném na webu bark.com.

V podstatě hledá osvícenou osobu na způsob jasnovidce, která správně prohlédne její životní situace. „Vždycky jsem byla spirituálně založená, takže hledám něco jako jasnovidce nebo duchovního poradce, který se na mě dokáže napojit a pomůže mi správně se rozhodovat. Myslím, že měsíc by stačil, abych všechno napravila. Pokud to ale bude fungovat, klidně budu jeho služby využívat dál.“

Zvolený člověk jí bude radit, s kým se sejít z Tinderu nebo do čeho investovat úspory. Přitom musí být neustále na příjmu a odpovídat ženě, kdykoliv bude mít nějaký problém. Za měsíc za to bude odměněn více jak 59 tisíci korunami.

Spoluzakladatel inzertní stránky Bark Kai Keller v rozhovoru sdělil, že se s něčím podobným ještě nikdy za historii serveru nesetkal. „Je to vcelku zvláštní nápad. Na stranu druhou mě překvapuje, že podobná žádost nepřišla v dnešním stresujícím moderním životě už mnohem dříve. Dennodenně musíme udělat nespočet rozhodnutí a voleb. Je docela extrém najmout si na to druhého člověka. Když si ale najímáme odborníky, kteří se starají o naše finance, proč by se někdo jiný nemohl starat i o náš život?“

Jaký názor máte na to vy?

Další články

Zavří­t reklamu