Také vás trápí přebytečné tuky?

Také vás trápí přebytečné tuky? | zdroj: extra online media


Zhubla bez diety a cvičení! Objevila jednoduchý způsob

TÉMATA: dieta | hubnutí

user-avatar

ExtraStory.cz

9. 12. 2016 | 10:00

Svět šokují zprávy, podle kterých nemusíte těžce cvičit a dodržovat dietu, abyste zhubli. Seznamte se s příběhem Alice (34 let), která tímto způsobem zhubla 24 kg.

Alice nebyla spokojená s životem. Nechtěla jít k známým, jíst ve městě a kupovat si oblečení. Proč? To vše kvůli obrovské nadváze.  

"Zdánlivě jsem vedla klidný život ženy v domácnosti, ale to není pravda. Zavírala jsem se v bytě, abych se nemusela vyrovnávat s vlastním problémem. Vyhýbala jsem se ostatním, protože jsem se styděla. Přejídávala jsem se o samotě,“  přibližuje svoji někdejší situaci.  

Neměla ráda cvičení a zbožňovala sladkosti, proto neustále přibírala. "Cítila jsem se samotná a nešťastná, proto jsem na smutek jedla čokoládu,"  vysvětluje.  

"Chodila jsem pouze do obchodu a do zaměstnání na poště, kde jsem stále pociťovala nepříjemné pohledy. Jednoho dne se mi nějaký kluk vysmíval nahlas. Utekla jsem do sociální místnosti a plakala jsem. Tehdy mi dala kamarádka adresu internetových stránek, na kterých jsem si mohla přečíst něco o tom, co vyřeší mé problémy s obezitou. O báječně jednoduchém způsobu!" svěřuje se.  

To zcela změnilo její způsob života. Alice zhubla, zasnoubila se a nyní ji baví nakupovat nové šaty.  

Zjistěte, jak se dá zhubnout bez diety a cvičení >>>

témata

user-avatar

ExtraStory.cz

9. 12. 2016 | 10:00

Zavří­t reklamu