válkaČeskoslovenskoobjevy

Ženy o něho nestály. Tak jim Japonec propichoval gumy

Ženy o něho nestály. Tak jim Japonec propichoval gumy
Zdroj: odditycentral.com

Mladý Japonec má na ženy smůlu, přesto to s nimi nevzdává, ba naopak. Již několik let se aktivně snaží a propichuje jim gumy. Protože přesně to je podle něj ten pravý způsob, jak se s nimi seznámit.

Simona Knotkova 25. července 2020

Ženy o něho zájem neměly, on neměl dostatek odvahy, aby je sám na ulici oslovil. Dvaatřicetiletý Jošito Harada z japonské prefektury Aiči přesto vymyslel „geniální“ způsob, jak se s nimi seznámit. Když ženy opustily své auto, potají se k němu přikradl a propíchl mu gumu. Následně se ženám „náhodou“ připletl do cesty, aby jim s propíchnutou pneumatikou pomohl.

Přesně takový scénář zažila i třiačtyřicetiletá žena, která nakupovala v supermarketu ve městě Higašiura. Když vedle jejího auta s prasklou gumou zastavil náhodný dobrodinec, který jí nabídl pomoc, vzpomněla si, že úplně stejná věc se jí přihodila už před rokem. Po rozloučení se s mužem kontaktovala policii, která díky záběrům z bezpečnostní kamery odhalila Haradovu nekalou činnost. Jak se ovšem brzy ukázalo, rozhodně to nebylo poprvé, co se zoufalý svobodný muž něčeho takového dopustil.

Poté, co se jeho nevšední seznamování se ženami dočkalo medializace, začaly se ozývat také další majitelky vozů, které se v minulosti staly obětí stejného incidentu. Někteří lidé poté poukázali na případ ze stejného města z roku 2013, ve kterém se angažoval také jistý (tehdy pětadvacetiletý) Harada.

Podle tehdejšího vyšetřování měl propíchnout pneumatiky nejméně tisícovky žen. Vězení se ale vyhnul tím, že několika obětem zaplatil odškodné ve výši 30 tisíc jenů (cca 6,4 tisíce korun). Součástí trestu byl také GPS náramek, který měl jeho rodiče informovat, kde se muž zrovna nachází, když nebyl doma.

Sekat dobrotu přitom dlouho nevydržel a už v roce 2016 byl znovu zadržen. A jak to vypadá podle nejčerstvějšího případu, své bizarní seznamovací techniky se mladý třicátník jen tak nehodlá vzdát. Pokud jste snad i vy nabyli dojmu, že je to dobrý způsob, jak si najít známost, měli bychom dodat, že z údajného tisíce žen to Haradovi prý ani jednou nevyšlo

Související články

Další články

Zavří­t reklamu