Klisna Blizz se svou majitelkou v hotelovém pokoji

Klisna Blizz se svou majitelkou v hotelovém pokoji | zdroj: odditycentral.com


Ženu ubytovali v hotelovém pokoji i s jejím koněm

TÉMATA: lidé | extrémy | zvířata | hotely

user-avatar

Yvonne K.

11. 01. 2018 | 11:00

Kanadská trenérka koní otestovala meze v poskytování ubytování pro domácí mazlíčky, když si chtěla na hotelový pokoj vzít svého pětiletého koně. Věřte nebo ne, bylo jí to dovoleno a za noc zaplatila jen 10 dolarů.

Lindsey Partridgeová je trenérkou koní a v roce 2015 založila organizaci Harmony Horsemanship, která pomáhá jezdcům lépe porozumět koním. Loni na podzim se vydala z kanadského městečka Pontypool do Lexingtonu v americkém státě Kentucky na závody vysloužilých dostihových koní. Před příjezdem na závodiště se zastavila v hotelu Supreme 8 ve městě Georgetown a všimla si, že tam ubytovávají psy. V recepci řekla, že má s sebou také mazlíčky –  koně a že by bylo pěkné, kdyby s ní mohli být na pokoji. Myslela to jako vtip, avšak k jejímu překvapení recepční odpověděla: "Ach, to nevadí, vemte si je s sebou.” 

Lindsey to nejprve zaskočilo, ale pak si řekla, proč nevyužít takové příležitosti. Do hotelu přivedla pětiletou plnokrevnou klisnu Blizz, neboť jak říká, tu bylo “nejsnazší dostat z přívěsného vozu”. Hosty v hotelu přítomnost koně překvapila, ale brali to prý jako povedenou recesi. Za jednu noc, kterou s koněm strávila v hotelovém pokoji, zaplatila Partridgeová jen 10 dolarů.

Jak už to v dnešní době chodí, celou svoji zkušenost zdokumentovala a fotkami i videem se pochlubila na sociálních sítích, kde se rychle staly virálem.

Hotelový management novinám celou záležitost posléze potvrdil, nicméně upozornil, že o pobytu koně na pokoji nic nevěděl. Na adresu hotelu Partridgeová uvedla, že ji potěšilo, že nediskriminují některá domácí zvířata jako například koně. Věří, že touto neobvyklou příhodou lidem ukázala, že “koně umí být tiší, klidní a milí”.

 

user-avatar

Yvonne K.

11. 01. 2018 | 11:00

Zavří­t reklamu