válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena zjistila, že v podkroví jejího domu přebýval neznámý vetřelec

Žena zjistila, že v podkroví jejího domu přebýval neznámý vetřelec
Zdroj: Unsplash

Děsivé odhalení čekalo na ženu z australského Queenslandu. Po předčasném návratu domů zjistila, že s ní pod jednou střechu přebývá nezvaný návštěvník.

Simona Knotkova 27. ledna 2021

Matka tří dětí Monica Green si podivných věcí ve svém domě v Rockhamptonu všímala už delší dobu. Občas třeba nacházela věci na jiných místech, než původně byly, což sváděla na děti. Jednoho dne se kvůli lékařské prohlídce vrátila domů dřív a nemohla uvěřit svým vlastním očím.

Thumbnail # Vdaná žena ukrývala milence deset let v podkroví domu. Ten pak jejího manžela zastřelil
Mohlo by Vás zajímat:

Vdaná žena ukrývala milence deset let v podkroví domu. Ten pak jejího manžela zastřelil

Zadní dveře domu byly otevřené dokořán, televize a klimatizace jely naplno a v troubě se pekly kuřecí nugety. Tehdy ženě došlo, že za podivnými věcmi v jejím domě nestojí ani děti, ani vada na bezpečnostní kameře, ale neznámý vetřelec, který s nimi pod jednou střechou nejspíše přežíval celé týdny. Místem jeho pobytu bylo podle všeho podkroví, jak odhalily pootevřené dveře na půdu. Nezvaný host si mohl hravě vytipovat, kdy nikdo nebude doma, protože žena aktivitu rodiny zapisovala do rozvrhu na tabuli.

„Cítila jsem se zneuctěná. Cítila jsem, že můj osobní prostor někdo napadl. Byla jsem šokovaná a vyděšená,“ vypověděla Green novinářům.

Jevu, kdy lidé nelegálně „přeskakují“ z domu do domu a nějakou dobu v obydlích tajně žijí, se v angličtině říká phrogging (z anglického výrazu pro žábu frog). Fenomén bývá často vysvětlením tajemného přemísťování věcí nebo nevysvětlitelných zvuků, které si obyvatelé nejčastěji pletou s duchy. Není jasné, zda to byl i případ člověka, který se vloupal do domu Australanky. Žena je názoru, že se tam pachatel pravděpodobně dostal díky ukradeným klíčům.

„Co tenhle člověk dělá u mě doma, když jsem pryč? Pokoušel se ublížit mně nebo mým dětem? Chtěl unést jedno z mých dětí? Chystal se v noci sestoupit dolů a zavraždit nás? Přijde mi, že jsem selhala ve své úloze ochránit je. Hlavou mi běhá tolik nezodpovězených otázek. Při každém menším hluku se teď roztřesu. Než jdu spát, každý den musím třikrát zkontrolovat všechny zámky. Včera jsem tu měla celou rodinu, ale když jsem doma sama, mám strach,“ svěřila se se svými pocity Green.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu