válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena v šoku: Měla se jí narodit holčička, ale na svět přišel kluk

Žena v šoku: Měla se jí narodit holčička, ale na svět přišel kluk
Zdroj: mashable.com

Koto Nakamura byla samozřejmě velmi ráda, že se jí narodilo dítě. Jenže doktoři jí řekli, že to bude holčička, takže když se pak po porodu ukázalo, že dítě má opačné pohlaví, byla tím značně zaskočena, jak dokládá fotografie.

Tomáš Chalupa 3. června 2016

Už měli s manželem vymyšlené i dívčí jméno Hinata, všechny dárky pro novorozeně byly samozřejmě růžové a celkově se celá rodina těšila na holčičku. Nicméně vše nakonec dopadlo jinak, než předpovídali lékaři. Překvapený výraz rodičky zachytila Jessica Jacksonová, která se živí jako fotografka dětí a porodů.

„Vůbec nejzajímavější na tom bylo to, že v pokoji byla porodní asistentka, která před porodem zrovna o tomhle mluvila: ´Jaké to asi je, když se pak náhodou ukáže, že pohlaví je jiné?´ No, nemuseli jsme čekat dlouho, viděli jsme to na vlastní oči u Koto,“ popisuje nastalou situaci Jacksonová.

Koto byla překvapená jen pár vteřin, protože si myslela, že si z ní všichni dělají legraci. Za moment jí už ale bylo jedno, že se doktoři zmýlili. Hlavní je, že dítě bylo v pořádku. A hned operativně změnili s manželem jméno na Taiga, což je tradiční mužské japonské jméno. Teď už zbývá jen dokoupit modré oblečení.

Další články

Zavří­t reklamu