válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena už 8 let „bydlí“ na letišti. Vyjde jí to levněji než v klasickém bytě

Žena už 8 let „bydlí“ na letišti. Vyjde jí to levněji než v klasickém bytě
Zdroj: odditycentral.com

Kuriózně se tíživou finanční situaci rozhodla řešit žena ze Singapuru. Už osm let přebývá na letišti a žije z peněz, které má z pronájmu svého vlastního bytu.

Simona Knotkova 3. února 2017

Nejmenovaná padesátiletá žena chtěla na letišti Singapur-Changi původně pobýt jenom krátkou dobu. Ekonomická krize ji v roce 2008 dostala do potíží, a tak se svůj třípokojový apartmán rozhodla pronajmout. Za tu dobu uběhlo ale už deset let a žena na letišti stále žije.

S nezvyklým prostředím se po prvotním šoku sžila a zjistila, že jí na něm vlastně nic nechybí. Stravuje se v tamních restauracích, má přístup k sprchám a zdarma wi-fi. Z pronájmu dostává měsíčně přes 25 tisíc korun. Osobní věci přechovává v sáčcích, které si s sebou nosí ve vozíku.

Přesto ale přemýšlí, že se svého apartmánu nadobro zbaví a přestěhuje se z letiště do něčeho menšího, co by pro ni finančně bylo únosné.

Ač se vám příběh této ženy může zdát bizarní, rozhodně není jedinou obyvatelkou na singapurském letišti. Kromě ní zde pobývá ještě dalších deset lidí. Jeden z nich je kupříkladu muž, který se pohádal se spolubydlícím a na letišti tráví noc, aby se s ním nemusel setkat.

Další články

Zavří­t reklamu