válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena tvrdí, že je elf. Jejím posláním je dostat myšlení lidstva na vyšší úroveň

Žena tvrdí, že je elf. Jejím posláním je dostat myšlení lidstva na vyšší úroveň
Zdroj: dailymail.co.uk

Myslíte si, že elfové existují jenom ve fantasy příbězích? Omyl. Podle šestatřicetileté Kimberel Eventide mohou žít i mezi námi. Sama se ostatně za příslušníka elfího rodu považuje.

Simona Knotkova 16. září 2018

„Věřím, že lidé se mohou chovat a přemýšlet stejně moudře jako elfové z Pána prstenů. Chci, aby lidstvo organicky dospělo a směřovalo ke světlejším věkům. To je moje hlavní mise, doprovázet ostatní do vyšších dimenzí našeho uvažování i zkušeností,“ i to tvrdí Kimberel Eventide z amerického Illinoisu.

Duchovní učitelka a youtuberka se před lety zhlédla ve fantasy světě Tolkienových příběhů a sama sebe označila za příslušnici elfské krve. Považuje se za bytost, která díky svým prožitkům z minulých životů a spojením se životy na jiných planetách může pomoci lidstvu k nápravě. Označuje se také za takzvaného otherkina – bytost s nelidským původem.

Jako vznešený elf se Eventide každodenně obléká. V jejím šatníku najdete oblečení z hedvábí a sametu, které doplňují bohaté ornamenty a přírodní motivy. Stejně jako nadpřirozené bytosti žena sice nemá od narození špičaté uši, ale vlastní několik nasazovacích.

Podle Kimberel Eventide elfové nežijí jenom v pohádkách.

I když její život u některých lidí vzbuzuje posměch a nenávist, od nejbližšího okolí se jí dostává porozumění.

„Moji přátelé mě podporují, vždy věděli, co se hluboko uvnitř mě skrývá. Můj manžel je jako Aragorn a já jsem jeho Arwen. Je to lidská duše nebo se aspoň za nic jiného v tomto životě nepovažuje. Příliš nerozumí tomu, co dělám, ani nesleduje všechna má videa, ale ví, kdo jsem, a miluje mě za to. Někdy mu jenom vadí, že natáčení videí zasahuje do našeho společného života. Pokouším se dosáhnout rovnováhy, abych mohla udržet naše rodinné soužití a zároveň napomáhat světu, aby dosáhl vědomí vznešených elfů.“

Podle jejích slov může být elfem každý z nás. „Elfové můžou mít jakoukoliv barvu kůže, můžou pocházet z kterékoliv země a mít odlišný životní příběh. Je to jenom o mysli a srdci, co z vás dělá skutečného elfa. Pokud stejně jako já milujete přírodu, zvířata a víly a bojujete za vyšší vědomí, máte elfí duši,“ uzavírá.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu