Žena se psychicky upnula na zvíře. To jí nahrazuje chybějícího manžela.

Žena se psychicky upnula na zvíře. To jí nahrazuje chybějícího manžela. | zdroj: odditycentral.com


Žena spí doma s býčkem. Věří, že je to reinkarnace její zesnulého manžela

TÉMATA: lidé | zvířata | kambodža

user-avatar

Yvonne K.

25. 09. 2017 | 08:30

74letá Khim Hang z Kambodže se nedávno dostala na titulky novin z celého světa, když vyšlo najevo, že bydlí v domě s půlročním teletem, které je podle ní reinkarnací jejího zemřelého manžela Tola Khuta.

Manželova smrt před rokem Khim zdrtila, ale nyní je si jista, že se k ní Tol vrátil ve formě telete. To se narodilo letos v březnu a staré ženě jejího zesnulého muže velmi připomíná. Z toho důvodu je mu dovoleno pobývat uvnitř v domě a dokonce si na noc “ustýlat” v nebožtíkově posteli.

“Věřím, že to tele je manžel, protože cokoli udělá … je to přesně tak, jak to dělal můj muž, když byl naživu,” vysvětlovala Khim agentuře Reuters. “Když jsem navštívila médium, jeho duše přišla a řekla ´Já jsem tvůj manžel´. Nato jsem si všimla, že mi olizuje vlasy, pak krk, potom mě líbá, takže jsem uvěřila, že je to můj muž.”  Tele žije s ženou v domě.

Tele nyní tráví spoustu času s Khim a jejími dětmi, rádo také pobývá v Tolově starém pokoji a stejně jako on vyhlíží z oken. Dokonce spává na jeho posteli s povlečenými přikrývkami a polštáři. Rodina mu vedle postele již zřídila maličký oltář s květinami a fotkami zesnulého muže.

Půlměsíční býček se v v Kambodži stala doslova celebritou. Lidé tam o něm mluví a někteří se dokonce vypraví na výlet, aby jej spatřili na vlastní oči.  “Kráva, která bydlí v domě, to se jen tak nevidí,” vysvětlila jedna z návštěvnic, proč sem zavítala.

Khim Hang slibuje, že býčka si nechá a bude se o něj celý život starat. V případě, že by se jí cokoli přihodilo, se jej ujmou její děti. Své matce musely také slíbit, že až zvíře umře, pohřbí ho s veškerými náležitostmi jako člověka. user-avatar

Yvonne K.

25. 09. 2017 | 08:30

Zavří­t reklamu