válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena si chtěla udržet přítele. Devět měsíců předstírala, že je těhotná

Žena si chtěla udržet přítele. Devět měsíců předstírala, že je těhotná
Zdroj: odditycentral.com

Antonela Santiago Padilla není první ani poslední ženou v historii, která si myslela, že si lásku partnera může pojistit - ať už falešným či pravým - těhotenstvím. Sedmatřicetiletá žena z kolumbijského města Barranquilla dovedla svůj plán ale do takových detailů, že jí pozornost věnovala i světová média.

Simona Knotkova 10. října 2018

Antonela znala svého současného partnera Victora už od čtrnácti. Po několikaleté pauze na sebe dvojice narazila loni v září a začala si dopisovat. V té době měl muž ještě přítelkyni, s níž se v prosinci stejného roku rozešel a oficiálně začal chodit s Antonelou. Jejich partnerské soužití ale už od začátku provázely problémy. Tedy tak to aspoň viděla žena…

Nabyla přesvědčení, že ji Victor zase brzy opustí a vrátí se za bývalkou. Moc tomu ani nepřidávala skutečnost, že ji právě jeho ex-přítelkyně neustále slovně obtěžovala. V zoufalé situaci se rozhodla pro zoufalé řešení. „Jednoho dne v lednu jsem mu řekla, že jsem těhotná. Hned mi to uvěřil,“ vypovídá Antonela.

Victor na rozdíl od ní žádného potomka neměl a na novou roli otce se těšil. Svou partnerku láskyplně nazýval „mamkou“ a nemohl se dočkat, až se dítě narodí. Antonela hrála svou roli tak přesvědčivě, že začala dokonce pociťovat jakýsi druh psychického těhotenství.

„Bylo to, jako bych byla duševně těhotná. Opravdu se mi začalo zvětšovat břicho, cítila jsem pohyb dítěte. Bylo mi špatně, chtělo se mi zvracet, měla jsem závratě a chutě. Všechno to byla ale jenom věc psychiky.“

I přes sílu sugesce její břicho pochopitelně nenabralo typických těhotenských rozměrů. Matka Victora přesto přiznává, že všichni jí požehnaný stav věřili: „Břicho měla malé, ale nevzbuzovalo to žádné podezření. Ne všechny těhotné ženy mají velká břicha, takže nám na tom nepřišlo nic divného.“

Ultrazvukový snímek si žena hravě stáhla z internetu, z každé společné prohlídky, kterou měla absolvovat s partnerem, se šikovně vyvlekla. Pak ale přišel termín porodu. A tady nabral celý případ ještě bizarnějších podob.

Na konci září žena zmizela z domu. Po svém návratu tvrdila, že ji unesli překupníci orgánů, kteří z ní dítě během amatérského zákroku vyřezali. Otřesený Victor ihned kontaktoval policii a žena byla následně převezena do nemocnice. Tam zjistili, že nikdo z ní žádné dítě nejenom nevyřezal, ale Antonela hlavně vůbec nebyla těhotná. Po prvotním zapírání se žena nakonec ke všemu přiznala.

„Přítel mě prosil, ať mu povím pravdu. Nedokázala jsem se mu podívat do očí, a tak jsem mu nakonec vše řekla. Svěřila jsem se mu o své nejistotě, obavách a lásce a společně jsme to probrečeli. Řekl mi: ‚Připadá mi, jako by si ze mě někdo vystřelil, cítím se jako šašek. Proč sis pohrávala s mými city? I kdybys těhotná nebyla, neopustil bych tě, protože tě miluju,'“ sdělila kolumbijským médiím.

Muž se z celé situace nyní snaží vzpamatovat, ale dvojice je údajně stále spolu. Antonela momentálně navštěvuje psychologa.

Další články

Zavří­t reklamu