válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena se svými dcerami nechala zabít manžela. Nedovoloval jim nosit džíny

Žena se svými dcerami nechala zabít manžela. Nedovoloval jim nosit džíny
Zdroj: odditycentral.com

Nesvoboda žen z indických států má bohužel někdy tragickou dohru. V jednom z posledních případů se stal obětí sám utlačovatel.

Simona Knotkova 25. července 2018

Mrtvé tělo policejního komisaře Meharbaana Aliho bylo objeveno v kanálu pouhých 250 metrů od jeho domova v Uttarpradéši. Vyšetřovatelé nemuseli dlouho pátrat po viníkovi zločinu. Vše jim totiž odhalily kamery nainstalované v oblasti.

Na nich je zachycen Ali v 10:45 při návratu domů z policejní stanice. Brzy po něm vstupuje do domu dvojice nájemných vrahů. Večer téhož dne z domu už vynáší bezvládné tělo a nakládají ho na motorku, která ho má dovézt k nedalekému kanálu. V celé akci mužům na záběrech pomáhá Aliho manželka a její čtyři dospělé dcery.

Ženy se k celému činu nakonec přiznaly a policii sdělily, že si najaly vrahy za více jak 32 tisíc korun. Polovinu částky jim zaplatily už před činem, druhá polovina měla být vyplacena po zdárném provedení. Jako důvod matka s dcerami uvedly nesvobodný život plný zákazů a omezení. Muž jim kupříkladu zakazoval nosit i obyčejné džíny.

Po jeho smrti měla manželka dostávat část jeho výplaty jako penzi, stejně jako bonusy po opuštění služby. Jeho místo v policejním sboru poté chtěla převzít jedna z dcer. Nyní jsou všechny ženy ve vazbě a čeká je soud. Dva nájemní vrazi jsou stále na útěku.

Další články

Zavří­t reklamu