válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena se rozešla s přítelem. Ten po ní teď soudně vymáhá všechny peníze, které za ni po dobu vztahu utratil

Žena se rozešla s přítelem. Ten po ní teď soudně vymáhá všechny peníze, které za ni po dobu vztahu utratil
Zdroj: odditycentral.com

Dobře si rozmyslete, než s někým vstoupíte do vážného vztahu. Jinak můžete dopadnout také jako devětadvacetiletá Nina Zgurská z ruského Krasnojarsku, kterou špatná volba partnera dovedla až před soud.

Simona Knotkova 9. června 2016

O devět let staršího ředitele právnické firmy potkala Nina v lyžařském středisku a ihned jím byla okouzlená. Muž byl galantní, pozorný a pořád ji překvapoval malými drobnostmi. Ruska věřila, že konečně našla toho pravého. Varovným znamením pro ni ale mohlo být, že přes všechny světlé stránky byl už také dvakrát rozvedený. Nina si z této skutečnosti nicméně vyvodila, že nejspíše i ji už brzy čekají zásnuby.

Zádrhel mezi nimi nastal na dovolené na Krymu, kde se dvojice pohádala. Den po slovní přestřelce ji muž vyhodil z hotelového pokoje, a Nina se tak musela dostat zpátky domů s finanční pomocí rodičů. Komplikace ale nekončily, naopak.

Nina už ví, že i z galantního muže se může vyklubat ničema.

Nina už ví, že i z galantního muže se může vyklubat ničema.

Krátce po svém příjezdu dostala předvolání k soudu. Její vysněný přítel po ní totiž požadoval vrácení každého rublu, který za ni během společného soužití vyhodil. K tomuto účelu měl schované všechny účtenky z restaurací či květinářství. Částka dosahovala více jak šestnáct tisíc korun. Podle jeho výpovědi spolu prý dvojice nikdy nechodila a jejich vztah byl čistě pracovní. Na výletě v Krymu si žena chtěla jenom užít za jeho peníze.

Soud nakonec dopadl ve prospěch Niny, ale muž se nevzdává a podal si odvolání. „Nemá žádný důkaz, že jsme spolu chodili. Nikdy jsem jí neřekl, že jí něco dávám darem, nebo že ji zdarma přepravuji. Je snad nemorální s tím jít k soudu? Očekává se snad ode mě, že budu každé ženě z ulice dávat peníze?“ řekl televiznímu kanálu STS.

Další články

Zavří­t reklamu