válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena se probudila do pozměněné reality svého života. Tvrdí, že se dostala do paralelního vesmíru

Žena se probudila do pozměněné reality svého života. Tvrdí, že se dostala do paralelního vesmíru
Zdroj: messagetoeagle.com

Paralelní světy stále nedávají spát množství vědců. Jejich existenci by mohl potvrzovat i příběh jednačtyřicetileté Španělky.

Simona Knotkova 29. července 2017

Lerina Garcia se v roce 2008 probudila ve svém madridském bytě a zjistila, že se stalo něco podivného. Nejprve si povšimla, že spí na jiném prostěradle a věci kolem ní jsou postavené na odlišných místech, než původně byly. Některé z nich pak vůbec neznala, jiné naopak chyběly.

Když chtěla zavolat svému partnerovi, zjistila, že jeho číslo nemá uložené. Zeptala se na něho svých přátel, ale ti ho vůbec neznali. Na policii pak vyděšená žena zjistila, že její přítel podle všeho ani neexistuje.

Rozčarování pokračovalo v práci. Lerina se dozvěděla, že pracuje na úplně jiném oddělení, pod manažerem, kterého nikdy neviděla. Pří návštěvě rodiny se některé její vzpomínky také křížily se vzpomínkami příbuzných. Když se žena například zeptala své sestry na operaci ramene před několika měsíci, dozvěděla se, že nic takového v minulosti nepodstoupila.

Existují snad ještě jiné světy, než je tento?

Existují snad ještě jiné světy, než je tento?

Celá událost Španělku dovedla až k psychiatrovi, který její případ označil za pouhý důsledek halucinací. Garcia si však připadá duševně naprosto zdravá a je názoru, že se jí v životě muselo přihodit něco, čemu bychom mohli říkat sklouznutí do paralelního vesmíru.

Se svým příběhem se žena svěřila i na internetu. V reakci na ni se ozvalo mnoho dalších lidí, kteří prý prožili něco podobného. „V desáté třídě jsem bydlela jenom pět minut autobusem od školy. V roce 2008 jsem se do toho místa znovu nastěhovala a začala jsem pracovat na benzinové pumpě. Byla tam i jedna mladší žena, která chodila na stejnou střední jako já. Podle jejího vyprávění se ale budova školy nacházela úplně jinde, daleko od mého domova. Jinak všechno, co říkala, sedělo. Šla jsem se projít po okolí a zjistila jsem, že náš dům pořád stojí. Škola byla ale úplně jinde. Říkala jsem si, že ji třeba přestěhovali, ale to byla samozřejmě hloupost. Po přečtení tohoto článku si myslím, že jsem možná přeskočila do jiné dimenze,“ píše například anonymní uživatelka v diskuzi.

Máte za sebou i vy nějaký podobný zážitek?

Další články

Zavří­t reklamu