válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena se nafotila během domácího porodu. Její fotky musíte vidět!

Žena se nafotila během domácího porodu. Její fotky musíte vidět!
Zdroj: likazing.com
+ 27 fotek+ 28 fotek

Na domácí porody má většina z nás jasně vyhraněný názor – negativní. Ať už jsou ale vaše postoje jakékoliv, na chvíli své emoce odsuňte do pozadí a společně s námi se pojďte podívat, jak takový porod doma vůbec vypadá. Možná svůj názor přehodnotíte.

Simona Knotkova 4. března 2016

Erin Loechner je jednou z žen, které se rozhodly své dítě neporodit ve sterilním a neosobním prostředí nemocnic a daly přednost prostředí svého domova. Erin tak navíc učinila bez jakýchkoliv utišujících prostředků, protože chtěla, aby byl celý proces co nejvíce přirozený. Porod byl náročný a trval dva dny. Celou dobu byl nastávající mamince oporou její manžel a přítelkyně Betsy King, jež celý porod zdokumentovala fotoaparátem.

„Bylo to vyčerpávající, emocionální a neskutečně těžké. Nic se ale nevyrovná momentu, kdy naše dcera přišla na svět, a tomu míru, který po celé dva dny obklopoval náš domov,“ říká Erin.

Intimní fotografie se rozhodla sdílet se světem, a tak se můžete stát součástí jejího významného dne také vy. Stačí otevřít naši galerii.

Další články

Zavří­t reklamu