válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena raději bankovky spolykala, než by se o společné úspory rozdělila s ex-partnerem

Žena raději bankovky spolykala, než by se o společné úspory rozdělila s ex-partnerem
Zdroj: odditycentral.com

Kam až může dojít hlad po penězích, ukázal případ osmadvacetileté Kolumbijky, která spolykala 90 stodolarovek, aby je nemusela vydat svému bývalému partnerovi.

Yvonne Pokorná 31. července 2017

S úpornými bolestmi v břiše skončila letos na jaře v kolumbijské nemocnici osmadvacetiletá Sandra Milena Almeida poté, co spolykala 90 stodolarových bankovek (v přepočtu asi 200 tisíc korun).

Lékaři zjistili, že žena trpí neprůchodností střev a poslali ji okamžitě na operační sál. Jaké bylo jejich překvapení, když v jejím žaludku objevili stodolarové bankovky, pečlivě svinuté do ruliček. Padesát sedm jich vytáhli, ale zbytek obnosu již skončil v ženiných střevech.

„Zbývající bankovky vyšly z jejího trávicího traktu přirozenou cestou, ale asi si dokážete představit, v jakém byly stavu,“ naznačil chirurg Juan Paulo Serrano.

Nestává se často, že by lékaři našli v žaludku 5 700 dolarů v hotovosti.

Nestává se často, že by lékaři našli v žaludku 5 700 dolarů v hotovosti.

O případ se přirozeně začala zabývat kolumbijská policie, která pojala podezření, že Sandra chtěla dolary nelegálně vyvézt ze země. Při výslechu však vyšlo najevo, že žena se tímto zoufalým aktem pouze pokoušela zachránit své úspory. Se svým partnerem si chtěli naspořit peníze, aby se mohli přestěhovat za lepším živobytím do Panamy. Prodali proto nábytek, motorku, elektroniku a jiné věci, jenže v jejich vztahu to mezitím začalo vážně skřípat. Muž se nakonec rozhodl dát Sandře kopačky a žádal polovinu jejich společných úspor, ale jeho přítelkyně o tom nechtěla ani slyšet. Místo toho smotala bankovky do ruliček, zabalila je do plastových fólií a svázala gumičkami. Poté je jednu za druhou spolykala a zapila vodou. Brzy nato začala mít velké bolesti žaludku.

Nemocnice Sandře vyoperované bankovky vydala, ale jak ta s nimi po návratu domů naložila, už není známo, neboť žena odmítla novinám cokoliv bližšího sdělit.

Další články

Zavří­t reklamu