válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena objevila ve svém domě pumu. Odehnala ji údajně telepatií

Žena objevila ve svém domě pumu. Odehnala ji údajně telepatií
Zdroj: mysteriousuniverse.org

Lauren Taylor z oregonského Ashlandu našla ve svém obývacím pokoji vylekanou pumu africkou. Namísto panikaření se ji snažila telepaticky uklidnit.

Simona Knotkova 19. srpna 2018

Vystrašená šelma se schovávala za pohovkou, kam ji vyhnal křik Laureniny spolubydlící. Po chvíli v obývacím pokoji usnula. Žena zachovala klid a se zvířetem se pokoušela komunikovat telepaticky.

„Když se probudila, vědomě jsem zvýšila svou frekvenci a s láskou zírala do jejích očí. Chtěla jsem ji uklidnit svým pohledem. Mrkla jsem na ni a ona na mě mrkla zpátky. Pak šla znovu spát,“ popisovala Lauren na svém Facebooku.

Společně se spolubydlící ji poté vzbudily bubnováním a telepaticky se ji snažily vysvětlit, jak má z domu odejít. „Do její mysli jsem poslala obrázek, jak má odejít otevřenými dveřmi na dvůr, překročit potok a vrátit se zpátky do přírody. Zabralo to a puma pak přesně věděla, co má udělat. Po probuzení z našeho domu odešla,“ pokračuje.

Ve svém příspěvku dále vysvětluje, jak jsou kočkovité šelmy extrémně citlivé na podobný druh energie a že nejvíce mohou člověku ublížit v momentě, kdy prožívají vztek nebo strach. Bylo proto obzvláště důležité navodit u pumy pocity klidu.

Odborníci přesto radí: Pokud se někdy něco podobného přihodí vám, raději ihned volejte specializovanou pomoc.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu