Takto trávil svou bývalou ženu její exmanžel, u soudu ale vyfasoval směšný trest. | zdroj: youtube.com


Žena nainstalovala v domě kamery, co viděla, jí vyrazilo dech

TÉMATA: krimi | usa | rozvod | jedy | pokus o vraždu

user-avatar

Tomáš Chalupa

19. 08. 2019 | 08:43

Theresa Kozlowski se se svým mužem rozvedla v červnu loňského roku. Oba ale zůstali nadále bydlet ve společném domě. Muž jí každé ráno dokonce připravoval kávu. Ale právě to se ženě zdálo podezřelé a do domu nainstalovala kamery.

Brzy zjistila, že její bývalý muž Brian jí do kávy sype nebezpečné jedy a amfetaminy. Therese byla ze zjištění v naprostém šoku. „Chtěl mě zabít, aby si nadále mohl užívat pohodlného života. Padla jsem na kolena a brečela. Skoro jsem se nemohla pohnout,“ řekla médiím Therese.

Ta sdělila své zjištění návladnímu, který byl u jejich rozvodu. Úřady byly schopné ještě získat poslední nalitý šálek kávy. V něm objevily 127 mililitrů difenhydraminu, což je ekvivalent osmi tabletek. Therese uvedla, že podezření měla již předtím, protože po kávě od exmanžela byla ospalá, motala se jí hlava a vůbec se necítila dobře.

Přestože důkazy byly nezvratné a žaloba požadovala trest jako za pokus o vraždu, soudce byl překvapivě shovívavý. Mohl udělit trest ve výši 15 let, ale udělil pouze 60 dní vězení s tím, že si je obžalovaný odpyká o víkendech. Žalobce byl z rozhodnutí soudce v naprostém šoku. „Někoho systematicky trávíte a chcete ho zabít, a pak jdete na pár dní do vězení a to ještě jen na víkendy? Pro mě je to neuvěřitelné,“ prohlásil žalobce Eric Smith. Soudce přihlédl při stanovení rozsudku také k vysvětlení Briana, že po rozvodu procházel těžkým obdobím. To mu zřejmě jako zásadní polehčující okolnost stačilo. Nevadilo ani to, že se Brian své ženě za svůj čin odmítl omluvit. Nic z toho ale soudci nevadilo, a tak je trest pro traviče spíše směšný.

user-avatar

Tomáš Chalupa

19. 08. 2019 | 08:43

Zavří­t reklamu