válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena hodila vinu za vraždu svého manžela na krokodýly, procházelo jí to 20 let

Žena hodila vinu za vraždu  svého manžela na krokodýly, procházelo jí to 20 let
Zdroj: allthatsinteresting.com

Smrt manžela Denisy Williamsové policie označila za nehodu, ve které hráli velkou roli aligátoři. Sama Denisa byla mimo podezření dlouhých dvacet let. Pak se ale děsivá pravda ukázala.

Tomáš Chalupa 18. července 2018

Soudní odhadce nemovitostí Mike Williams se v roce 2000 ztratil při lovu na kachny na jezeře Lake Seminole. Je to vodní plocha plná aligátorů, takže když se jeho tělo nenašlo, policie uzavřela věc tak, že muž nejspíše vypadl ze člunu a sežrali ho tito vodní plazi. Oficiální zpráva pak nakonec mluvila jen o utonutí.

V roce 2016 bylo ovšem tělo Mika Williamse objeveno v nánosu bahna. Nepokousané, takže aligátoři si na něm rozhodně nesmlsli, zato s dírou po kulce v hrudi.

Jeho bývalá manželka Denise Williamsová byla tou dobou už ve velkém podezření. Po smrti manžela vyinkasovala dva miliony dolarů na životní pojistce. Také už v té době měla Denise vztah s Mikovým nejlepším kamarádem Brianem Winchesterem a společně peníze z pojistek roztáčeli a užívali si skvělého života. Briana si Denise vzala v roce 2005. Pár společně vymyslel plán a také historku, kterou pak řekli policii. Ta byla svedená ze stopy, a uzavřela proto případ jako nehodu.

Denise Williamsová s dcerou a manželem Mikem, kterého se později rozhodla sprovodit ze světa.

Denise Williamsová s dcerou a manželem Mikem, kterého se později rozhodla sprovodit ze světa.

Jenže vražedná dvojice spolu nevydržela navěky a v roce 2016 se věci zvrtly. Tehdy Winchester unesl Williamsovou a držel ji jako rukojmí. Byl přitom ozbrojen pistolí. Došlo tomu poté, co zjistil, že se s ním chce Williamsová rozvést. Winchester byl za ozbrojený únos odsouzen ke 20 letům vězení. Za mřížemi se ale obával, že Williamsová se k vraždě nakonec přizná a vinu hodí na něj, což by mu mohlo vynést trest smrti. Rozhodl se ji předběhnout a ve vězení vypověděl, že skutečně zabili Mika Williamse. Pár dní po jeho výpovědi bylo tělo zavražděného nalezeno.

Podle soudce Williamsová a Winchester vraždu plánovali dlouhých devět měsíců. Detaily nebyly zveřejněny, ale mělo jít o velmi propracovaný plán, který vyvrcholil tím, že Williamse Winchester zastřelil. Williamsová i Winchester nyní čelí vážným obviněním. Winchester je obviněn z vraždy prvního stupně, Williamsová ze spolčení za účelem vraždy. Oba jsou ve vazbě a čekají na verdikt soudu.

Další články

Zavří­t reklamu