válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena chodí už od 19 let po plastikách. Neunesla rozchod s přítelem, pro kterého byla ošklivá

Žena chodí už od 19 let po plastikách. Neunesla rozchod s přítelem, pro kterého byla ošklivá
Zdroj: Pexels

Vietnamská sociální média zaujal příběh mladé ženy, která pravidelně obráží kliniky estetické chirurgie. Za poslední tři roky změnila svůj vzhled k nepoznání.

Simona Knotkova 21. listopadu 2020

Nguyen Tuong Vy z provincie Dak Lak dohnal ke kompletní transformaci nemilý zážitek ze střední školy. V sedmnácti letech začala chodit s chlapcem, se kterým prý zažívala velkou lásku. Háček byl v tom, že ji nikdy nechtěl představit svým kamarádům. Když se společně zúčastnili jedné narozeninové oslavy, došlo jí proč.

Thumbnail # Číňanka chodí od 14 let po plastikách. Nesnese ani nejmenší nedokonalost
Mohlo by Vás zajímat:

Číňanka chodí od 14 let po plastikách. Nesnese ani nejmenší nedokonalost

„Ostatní si na mě ukazovali a mezi sebou si říkali, proč má tak hezký kluk ošklivou přítelkyni. Můj přítel se ke mně nehlásil a svým přátelům mě nepředstavil. Když jsem se s ním pak chtěla rozejít, ihned na to přistoupil, což mě ještě víc rozesmutnilo,“ vzpomíná dnes jednadvacetiletá žena.

Aby toho nebylo málo, krátce poté si její bývalý přítel našel novou dívku, která byla podle slov Nguyen daleko hezčí než ona. Toto zjištění ji velmi ranilo a donutilo ji její vzhled ještě víc nenávidět. Své matce se svěřila, že by chtěla podstoupit plastiku obličeje.

„Řekla jsem jí, jak vzhled ovlivňuje mé sebevědomí a sebeúctu. Matka mou touhu jít na plastickou operaci nečekaně podpořila, a dokonce mi všechny procedury zaplatila. Jsem za to vděčná,“ vypráví.

Za tu dobu stihla už několik zákroků, od zmenšení nosu přes zvětšení rtů až po obličejové výplně. Ve svém dospělém věku je konečně spokojená s tím, jak vypadá, což se odráží i na chování okolí, od kterého poprvé v životě dostává komplimenty. Její příběh zaujal vietnamská sociální média, ale není to jenom kvůli neuvěřitelné proměně. Mnoho lidí poukazuje na to, jak moc je teď žena povrchní. Zdá se, že se nepoučila svým vlastním příběhem a sama nyní soudí ostatní podle jejich vzhledu.

„Svého přítele jsem neviděla už čtyři roky, i když mě stále sleduje na sociálních médiích a každý den mi lajkuje fotky. Dřív jsem ho vinila, ale kdybych byla dnes na jeho pozici, taky bych nepředstavila ošklivého člověka svým kamarádům. I jemu jsem proto vděčná za to, že mi dal motivaci ke změně a ke zlepšení,“ říká v kontroverzním výroku.

Další články

Zavří­t reklamu