válkaČeskoslovenskoobjevy

Žena chce zažalovat sázkovku. Milionová výhra jí prý zničila život

Žena chce zažalovat sázkovku. Milionová výhra jí prý zničila život
Zdroj: odditycentral.com

Díky výhře v sázkové loterii si mohla koupit drahé auto, dva pozemky, nová prsa i množství luxusních kabelek a bot. Přesto Britka Jane Park není spokojená a chce zažalovat pořadatele hry Euromillions za to, že jí zničili život.

Simona Knotkova 11. března 2017

Jednadvacetiletá Jane Park vyhrála přes 31 milionů korun v pouhých sedmnácti letech. Historicky se tak stala nejmladší britskou výherkyní v Euromilionech. Právě nízký věk byl ale podle ženy hlavní příčinou toho, že jí výhra spíše zničila život.

„Myslela jsem, že mi ho desetkrát zlepší, ale naopak mi ho desetkrát zhoršila. Většinu dnů si přeji, abych neměla vůbec žádné peníze. Říkám si: ‚Můj život by byl o tolik jednodušší, kdybych nevyhrála.‘ Spousta lidí by si to se mnou chtěla vyměnit. Neuvědomují si ale, kolik stresu to obnáší. Ano, mám materiální věci, ale můj život je jinak prázdný. Jaký je vůbec jeho smysl?“ naříká Park.

Za peníze si Jane pořídila například větší prsa. Chtěla podstoupit také liposukci, ale podle doktorů na ni byla příliš štíhlá.

Za peníze si Jane pořídila například větší prsa. Chtěla podstoupit také liposukci, ale podle doktorů na ni byla příliš štíhlá.

Do té doby Britka pracovala jako administrativní brigádnice a vydělává si tři stovky za hodinu. Díky vyhraným milionům si nyní dopřává přepychu. O něco horší to ale je s jejím milostným životem. „Mám za sebou spoustu příšerných vztahů. Posledního přítele jsem zahrnovala dary, myslela jsem, že mu to udělá radost. Koupila jsem mu rolexky, auto, oblečení. Všeho teď lituji.“

Společnou řeč nenachází ani se svými vrstevníky. „Je děsivé, jak se můj život liší od životů mých kamarádů. Ohledně peněz řeší jenom jejich nedostatek, nikdo neví, jaké problémy mám já. Připadá mi, jako by mi bylo už čtyřicet.“

Nyní by chtěla sázkovku zažalovat za to, že umožňuje vyhrávat tak mladým lidem.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu