válkaČeskoslovenskoobjevy

Zázračnou rekonektivní léčbou vyléčil už tisícovky lidí. Nyní svou metodu bude znovu učit Prahu

Zázračnou rekonektivní léčbou vyléčil už tisícovky lidí. Nyní svou metodu bude znovu učit Prahu
Zdroj: eric-pearl.cz
+ 8 fotek+ 9 fotek

Zázračně léčí nemocné, vyprodává přednáškové sály a budí zájem předních lékařů a vědců. Nyní se slavný léčitel Eric Pearl znovu vrací do Prahy. Ve Slovanském domě absolventy svého kurzu naučí, jak aktivovat a používat léčivé frekvence.

Simona Knotkova 23. června 2016

Eric Pearl byl dříve vcelku obyčejný chiropraktik s ordinací v Los Angeles a dvanáctiletou praxí. Později si ale začal všímat podivných věcí. Někteří pacienti tvrdili, že cítí jeho ruce, aniž by se jich dotýkal. Jiní hlásili zázračná uzdravení z nemocí, jako je rakovina, AIDS či epilepsie. Nadto všechno se ale konala ještě větší mystéria – zdálo se, jako by nemocné někdo využíval coby média a přes ně promlouval.

Pearl se tak díky nim dozvěděl o zázračné síle energetického napojení. Právě na něm založil léčebnou metodu Reconnection (Znovunapojení), která do dnešních dnů uzdravila už tisíce lidí po celém světě. Jejím cílem je pacienta znovu napojit na ztracený proud energie těla, mysli a emocí, a tak docílit celkového uzdravení. Podle Erica je schopen každý z nás se na tuto sílu opět napojit a využít spektrum léčivých frekvencí.

Celý svůj osud popsal Eric Pearl v bestselleru The Reconnection: Uzdravte druhé, uzdravte sebe. Zájemci mohou jeho učení poznat naživo ale už tento týden, a to v rámci semináře, který se ve dnech 24. až 28. června bude konat ve Slovanském domě v Praze. Další informace najdete na oficiálních stránkách.

Další články

Zavří­t reklamu