válkaČeskoslovenskoobjevy

Záhada lidské šišinky: Dokážeme s ní cestovat mezi dimenzemi?

Záhada lidské šišinky: Dokážeme s ní cestovat mezi dimenzemi?
Zdroj: Profimedia

Epifýza neboli šišinka je malá část našeho mozku umístěná mezi dvěma hemisférami. Je zodpovědná za produkci melatoninu a může také za to, že dokážeme spát. Podle některých mystiků má ale tato část mozku ještě jinou funkci. Slouží jako brána mezi fyzickým a duchovním světem.

Tomáš Chalupa 9. dubna 2021

Jóga, hluboká meditace a další techniky mají za úkol aktivovat právě toto mozkové centrum a probudit plně jeho schopnosti. Jakmile se podaří šišinku aktivovat, člověk je schopen opustit své fyzické tělo a putovat napříč dimenzemi v podobě astrálního cestování. Ve starověku dokonce někteří lidé tvrdili, že jsou schopni takto kontrolovat pohyby a myšlenky jiných lidí. Těmto lidem se říkalo mystici nebo čarodějové.

Thumbnail # Mozek může pracovat ještě několik minut po smrti, zjistili vědci
Mohlo by Vás zajímat:

Mozek může pracovat ještě několik minut po smrti, zjistili vědci

Výzkumu šišinky se věnovaly v moderních dějinách nejen tajné služby jako KGB nebo CIA, ale také mnoho dalších organizací. Nedošly však k žádnému výsledku, protože v současnosti jsme příliš zahlceni fluoridem sodíku. Ten šišinka absorbuje, ale současně se tím ztrácí její unikátní schopnost. Například voda v USA je velmi silně chemicky ošetřována, fluoridovaná voda se tam dostane k přibližně dvěma třetinám obyvatelstva. Má se tím snížit kazivost zubů, místo toho ale ochabuje činnost epifýzy. Dostavují se problémy s hormonální rovnováhou a nejrůznější nemoci. Moderní člověk tak už bohužel nedokáže s šišinkou provádět to, co starověcí mystici. Brána mezi fyzickým a spirituálním světem se v našich hlavách uzavřela. I když stále existuje možnost ji znovu otevřít…

Související články

Další články

Zavří­t reklamu