válkaČeskoslovenskoobjevy

Začíná Kanamara Matsuri, svátek Tvrdého falusu

Začíná Kanamara Matsuri, svátek Tvrdého falusu
Zdroj: dailymail.co.uk
+ 5 fotek+ 6 fotek

Ve městě Kawasaki je živo. Právě začíná každoroční šílenství, svátek Kanamara Matsuri, tedy svátek Tvrdého falusu. A slaví se tak, že lidé nosí velké i malé pyje po městě. Průvodu penisů vévodí obří černé a růžové pyje na nosítkách. Péra všech velikostí zdobí v průběhu oslav také chrámy a svatyně.

Tomáš Chalupa 7. dubna 2016

Svátky navazují na 1500 let starou tradici oslav plodnosti. V současnosti jde především o zdůraznění potřeby plodit děti, ale také varování před pohlavními chorobami. Svátek vychází z dávné pověsti o zubatém démonovi, který se usadil ve vagině jedné ženy. Několika mužům, kteří s ní spali, pak ukousl jejich chloubu. Problém vyřešil místní kovář, který ukoval velký železný pyj a na něm si démon doslova vylámal zuby. Od té doby samozřejmě festivalu vévodí ohromný růžový pyj.

Festival s průvodem je přístupný i dětem, které si svátky plodnosti užívají skoro stejně jako dospělí. Japonsko má k sexu otevřenější přístup než třeba Evropa, ale ani to nezabraňuje tomu, aby Japonci pomalu vymírali a stárnuli.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu