válkaČeskoslovenskoobjevy

Za překročení plánu podělila čínská firma své zaměstnance novými auty

Za překročení plánu podělila čínská firma své zaměstnance novými auty
Zdroj: Profimedia

Čínská média zaplavily zprávy o štědrosti ocelářské společnosti Jiangxi West Dajiu Iron & Steel Corporation. Ta své zaměstnance obdařila zbrusu novými automobily.

Simona Knotkova 10. října 2020

Už pátý rok po sobě se zaměstnancům čínské ocelářské společnosti Jiangxi West Dajiu Iron & Steel Corporation podařilo překročit původní plán výroby. Vedení firmy se proto rozhodlo, že své pracovníky náležitě ocení. 4116 z nich podělilo zbrusu novými vozy Ford Territory a FAW-Volkswagen v hodnotě více než 1,7 miliard korun. Stalo se tak 1. října na Den vzniku Čínské lidové republiky.

Thumbnail # Čínským zaměstnancům kontrolují v práci mozkovou činnost. Má to prý zvýšit jejich produktivitu
Mohlo by Vás zajímat:

Čínským zaměstnancům kontrolují v práci mozkovou činnost. Má to prý zvýšit jejich produktivitu

Kromě darovaného automobilu firma také přislíbila zaplatit všechny daně s ním spojené, státní poznávací značku a pětileté pojištění.

Reakce na gesto společnosti jsou ve virtuálním světě smíšené; zatímco jedni ji za to oceňují, jiní jsou názoru, že zaměstnanci mohli být odměněni spíše finančním bonusem.

Můžeme předpokládat, že ze strany Jiangxi West Dajiu Iron & Steel Corporation se jednalo o předem domluvenou spolupráci s výrobci aut. Propagandistický duch akce byl i díky přizvaným médiím poté splněn na jedničku.

Další články

Zavří­t reklamu