válkaČeskoslovenskoobjevy

Za obviněného Michaela Jacksona se postavil Kurt Cobain

Za obviněného Michaela Jacksona se postavil Kurt Cobain
Zdroj: koláž archiv
+ 2 fotky+ 3 fotky

V roce 1993 byl Michael Jackson poprvé obviněn ze sexuálního zneužívání. Zastání našel na jednom z nejpravděpodobnějších míst - u frontmana rockové skupiny Nirvana Kurta Cobaina.

Simona Knotkova 13. března 2021

Ze sexuálního zneužívání muzikanta obvinil otec třináctiletého Jordana Chandlera, který Jacksona navštívil na jeho ranči Neverland. Stalo se tak ve stejném roce, kdy Nirvana vydala svou třetí a poslední studiovou nahrávku In Utero. Během kolečka rozhovorů se novináři neopomněli zeptat, co si o celé kauze myslí členové Nirvany. Kurta Cobaina jejich otázka příliš nepotěšila.

Thumbnail # Michael Jackson byl chemicky vykastrován svým otcem, tvrdí jeho bývalý doktor
Mohlo by Vás zajímat:

Michael Jackson byl chemicky vykastrován svým otcem, tvrdí jeho bývalý doktor

Myslím, že nemáme ani právo… Vždyť je to směšné. Je to naprostá ztráta času. Autority chtějí, aby se Michael vrátil zpátky do Států? Porušuje teď nějaký zákon?“ ptal se publicistů.

Když mu bylo objasněno, že Jackson zákon neporušuje, ale měl by být doma, protože se připravuje jeho civilní soud, odpověděl: „Přece to není žádný uprchlík. Tak o co jim jde? Má plné právo být pryč, dokud proces nezačne.“

Thumbnail # Kurt Cobain nesnášel homofoby a litoval, že se nenarodil jako gay
Mohlo by Vás zajímat:

Kurt Cobain nesnášel homofoby a litoval, že se nenarodil jako gay

Frontmana legendární grungeové formace ze Seattlu se také zeptali, jaký má názor na Jacksonovo obnovení pozitivní reputace u veřejnosti po konci procesu.

„Myslím, že nezáleží na tom, jestli půjde znovu k Oprah (Oprah Winfrey, pozn. red.) a přede všemi se rozpláče. Ničí názor to nezmění. Je mi ho opravdu líto,“ prohlásil Cobain.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu