válkaČeskoslovenskoobjevy

Youtuber si na vlastní kůži zkusil první třídu s Emirates. Z toho luxusu budete vedle i vy

Populární americký youtuber Casey Neistat si během letu z Dubaje do New Yorku poprvé vyzkoušel první třídu společnosti Emirates Airlines. Připadal si tak trochu jako Alenka v říši divů. A zírat budete nejspíše i vy.

Simona Knotkova 30. září 2016

Nabídky jídel srovnatelné s menu v nejluxusnějších restauracích, pohodlná postel či horká sprcha – Casey Neistat zažil během svého čtrnáctihodinového letu luxus, o němž se běžným cestovatelům ekonomické třídy může jen zdát. Svůj let zdokumentoval ve videu, které nyní můžete zhlédnout i vy.

Za letenku v ceně okolo 500 tisíc korun se ocitl na sedadle odděleném od ostatních vysouvacími dveřmi. Kromě bohatě vybaveného minibaru ve své kóji našel kupříkladu i pyžamo a pantofle. Pohodlí nade vše. Sedadlo se dalo lehce rozložit a stala se z něj postel, dle Caseyových slov ještě pohodlnější než jeho vlastní. Nadšený byl rovněž ze sprchy.

„Musíte si ji rezervovat, tak jsem si ji objednal co nejblíže k přistání. Třicet minut můžu v koupelně dělat, co chci, pět minut mám k dispozici horkou sprchu,“ říká ve videu.

Let v první třídě s Emirates prý jednoznačně změnil jeho vztah k cestování, které pro něj jinak představuje utrpení.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu