válkaČeskoslovenskoobjevy

Vyspala se se šesťákem, pak si ho vzala. Po 12 letech se pár rozešel

Vyspala se se šesťákem, pak si ho vzala. Po 12 letech se pár rozešel
Zdroj: all-that-is-interesting.com

Učitelka Mary Kay Letourneau způsobila rozruch v roce 1996, když vyšel najevo její románek s dvanáctiletým Vilim Fualaau. Po propuštění z vězení spolu dvojice dvanáct let žila. Loni ale následoval rozchod.

Simona Knotkova 14. února 2018

Zní to jako příběh ze špatného červeného románu, ale v roce 1996 ho Amerika skutečně zažila. Čtyřiatřicetiletá učitelka Mary Kay Letourneau, v té době vdaná žena a matka čtyř dětí, se zakoukala do dvanáctiletého žáka Viliho Fualaau. U platonického zalíbení bohužel nezůstalo. Dvojice spolu měla sex a žena krátce nato otěhotněla. To už ji ale vyšetřovala justice, která jí udělila tříměsíční pobyt za mřížemi a podmínečné propuštění. Dva týdny poté byla učitelka se svým žákem opět přistižena v autě během sexuálního kontaktu. Tentokrát z toho už nevyvázla lehce a šest let strávila ve vězení. Během této doby stihla porodit už druhé společné dítě.

Když byla Letourneau v roce 2004 propuštěna, již dospělý Fualaau orodoval u soudu, aby jí byl zrušen zákaz styku. Po vyhovění přání mohlo konečně dojít k legálnímu manželskému svazku.

Manželé o 10. výročí svatby v roce 2015

Manželé o 10. výročí svatby v roce 2015

„Nejsem oběť. Nestydím se za to, že jsem otec. Nestydím se za to, že miluji Mary Kay,“ nechal se muž později slyšet.

Soužití jim ale nakonec nevydrželo navždy. Loni médii proběhla zpráva, že jsou manželé odloučení. „Už nějakou dobu byly mezi nimi problémy. Snažili se je vyřešit, ale nefungovalo to. Pořád jsou ale zavázáni být svým dětem dobrými rodiči,“ řekl anonymní zdroj magazínu People.

Tohle opravdu nejsou mužovy mladší sestry. Na fotografii dcery Audrey (uprostřed) a Georgia

Tohle opravdu nejsou mužovy mladší sestry. Na fotografii dcery Audrey (uprostřed) a Georgia

Podle jiných domněnek je ale možná všechno jinak. Fualaau prý jenom potřeboval získat licenci k rozjetí obchodu s marihuanou. Kriminální minulost jeho partnerky mohla být problémem, proto se pár údajně rozešel jenom naoko.

Možná se mu ale taky ve třiceti třech letech zastesklo po výhodách nevázaného muže, životě, které kvůli brzkým rodičovským povinnostem nikdy nezažil. Na cestě mladého dospělého ho mohou ostatně doprovázet i jeho dvě dcery, dvacetiletá Audrey a osmnáctiletá Georgia.

O netradičním a zakázaném vztahu vypráví více kniha Only One Crime, Love (Pouze jediný zločin – láska).

Další články

Zavří­t reklamu