Charlieho první krůčky vedly jak jinak než po Texasu

Charlieho první krůčky vedly jak jinak než po Texasu | zdroj: odditycentral.com


Voják nechal převézt bednu hlíny, aby se jeho syn narodil na texaské půdě

TÉMATA: děti | usa | itálie

user-avatar

Tomáš Chalupa

5. 02. 2020 | 13:00

Toni Traconi je americký výsadkář, který působí na vojenské základně v italském městě Padova. Jeho přáním vždy bylo, aby se jeho syn narodil na texaské půdě. Jenže manželka s ním žije v Padově, a když otěhotněla, bylo jasné, že do Texasu rodit nepojede.

Traconiho syn se měl narodit v Padově, kde žil výsadkář se svou manželkou. Jak tedy zařídit, aby se syn narodil na texaské půdě? Traconi zvažoval, že by pro ni zajel, ale to bylo velmi komplikované a armáda ho nechtěla pustit. Místo toho požádal své rodiče v Texasu, aby naplnili hlínou jednu bednu a poslali mu ji letecky do Padovy.

V den, kdy mělo dojít k porodu, tak pod postel své ženy nasypal hromadu hlíny z Texasu. Porod proběhl dobře a spokojen je i Traconi, podle něhož se malý Charles skutečně narodil na texaské půdě. Za celý přepravní manévr dal 200 dolarů, ale rozhodně těchto peněz nelitoval.

Po porodu si Traconi vzácnou hlínu z Texasu navíc ponechal. Když byl Charlie dost velký na to, aby začal chodit, Traconi vytvořil z hlíny útvar ve tvaru státu Texas a nechal po něm Charlieho přejít. Zdá se, že láska k rodnému Texasu a patriotismus u Traconiho zkrátka neznají mezí. Otázkou zůstává, jestli bude hlínu potřebovat i u případného druhého porodu.

témata

user-avatar

Tomáš Chalupa

5. 02. 2020 | 13:00

Zavří­t reklamu