Igloo bar na hranicích USA a Kanady je jediná hospoda, kde si u piva zarybaříte.

Igloo bar na hranicích USA a Kanady je jediná hospoda, kde si u piva zarybaříte. | zdroj: dailymail.co.uk


Vítejte v Igloo Baru, tady vám pivo fakt nezteplá

TÉMATA: hospody | bary

user-avatar

Tomáš Chalupa

19. 02. 2016 | 09:30

Igloo bar vypadá přesně tak, jak se jmenuje. Jako iglú. Ovšem má ocelovou podlahu a stěny z pěnové izolace. Je umístěn na útesu v oblasti Zippel Bay u Lake of the Woods v Minnesotě, pár kilometrů od kanadských hranic. Je tam všude hrozná zima, ale zase je to jediná hospoda na světě, kde můžete pít pivo a ještě u toho chytat ryby.

Bar stojí přímo na zmrzlém útesu. Pod silnou vrstvou ledu se skrývá voda. Jednou z největších specialit baru je tak chytání ryb přímo v hospodě. Můžete si speciálním vrtákem vyvrtat díru do ledu a do té spustit háček s návnadou. Pak už jen popíjíte a čekáte, co se chytí. Každý úlovek je pak samozřejmě zapíjen celým osazenstvem hospody.

Otevřeno je šest dní v týdnu už pět let. Bar podle všeho funguje výborně. Na jeho stavbu dal majitel 100 000 dolarů, ale ty už se mu prý dávno vrátily. V baru se i vaří, kdo chce, může dostat koktejl. Nejvíc ale samozřejmě frčí pivo a tvrdý alkohol. Místní tvrďáci, ale i turisté, si tenhle podnik nemohou vynachválit. Takže až budete mít cestu kolem Lake of the Woods, víte, kam zajít. 

témata

user-avatar

Tomáš Chalupa

19. 02. 2016 | 09:30

Zavří­t reklamu