Můžou za to geny, nebo plastické operace?

Můžou za to geny, nebo plastické operace? | zdroj: odditycentral.com


Víte, kolik je téhle puberťačce? Neuvěřitelných 48 let!

TÉMATA: jižní korea | krása

user-avatar

Simona Knotková

18. 10. 2016 | 17:00

Někteří jedinci snad vůbec nestárnou. Naposled si pozornost internetu vysloužila Jihokorejka Lee Su Jin. Třebaže byste jí stěží hádali dvacet, údajně má už 48 let.

Lee Su Jin na sebe upoutala v jihokorejském pořadu Stejná postel, jiné sny. Do televizní show přišla společně se svou dcerou a řešila se její posedlost sociálními sítěmi. Podle dcery se matka stala závislou na publikování selfies a sbírání lajků. Jin však tvrdila, že jí Instagram pouze nahrazuje kontakt s lidmi, když s ní dcera po přechodu na střední přestala komunikovat.

Veřejnost nicméně nezajímaly ani tak problémy mezi matkou a dcerou, jako vzhled Jin. Zubařce s šestnáctiletou praxí byste totiž vůbec nehádali údajných 48 let.

Její neuvěřitelně mladistvý vzhled jí vynesl ještě větší armádu followerů, z nichž ji spousta zasypává pozitivními vzkazy. Jiní ale mají na celou situaci poněkud odlišný pohled... "Jelikož jsou v Jižní Koreji velmi oblíbené plastické operace, vůbec se tomu nedivím," píše jeden z uživatelů.

Co si o tom po prohlédnutí galerie myslíte vy? Je to jenom čistě dílo přírody, či skutečně zasáhly šikovné ruce plastického chirurga?

user-avatar

Simona Knotková

18. 10. 2016 | 17:00

Zavří­t reklamu