Proklatě drahý, ale nádherný luxus.

Proklatě drahý, ale nádherný luxus. | zdroj: dailymail.co.uk


Vila Davida Bowieho je k pronajmutí. Podívejte se, v jakém luxusu rockový chameleon trávil dovolenou

user-avatar

Simona Knotková

29. 03. 2016 | 17:30

Sídlo Davida Bowieho na ostrově Mustique bylo samotným zpěvákem popsáno jako tak uklidňující místo, že se v něm ani muzika psát nedala. Přes třicet let stará vila s pěti ložnicemi, hernou či nekonečným bazénem je nyní k pronajmutí. Za týdenní pobyt si v přepočtu na naši měnu zájemci zaplatí 960 tisíc až milion a půl korun. Její celková hodnota je více jak 480 milionů korun.

Vilu odkoupil velký Bowieho fanoušek, multimilionář Simon Dolan. Budoucí hosté ji najdou ve stejném stavu, v jakém byla v osmdesátých letech postavena.

"Chtěl jsem něco, co by bylo naprosto odlišné od karibského stylu. Vila je ztělesněním mých rozmarů. Mám rád dobré klišé a tohle je pro mě to nejnádhernější klišé ze všech. Mustique je navíc fantastický ostrov,"  řekl o ní její původní majitel. Bowieho příznivci budou poté jistě potěšení přítomností studia, v němž se nahrával některý jeho materiál.

Soukromý ostrov Mustique je oblíbenou lokací bohatých osobností a kromě Bowieho zde už pobýval také Mick Jagger, Jeremy Clarkson či princ William s Kate Middletonovou. 

témata

user-avatar

Simona Knotková

29. 03. 2016 | 17:30

Zavří­t reklamu