| zdroj: youtube.com


VIDEO: Batole zavalila skříň. Podívejte se, jak ho jeho odvážné dvojče osvobodilo

TÉMATA: děti | virál | usa

user-avatar

Simona Knotková

4. 01. 2017 | 11:00

Na internetu se objevilo video, na kterém je dvouletý chlapeček zavalen prádelníkem. Zpod skříně ho nakonec zachránil jeho bratr-dvojče.

Video publikoval na Facebooku otec obou chlapců Ricky Shoff. Dvouletá batolata si o samotě hrála ve svém pokoji, když se jim společně podařilo shodit prádelník. Na jednoho z chlapečků, Brocka, spadla skříň ale plnou váhou a on pod ní zůstal uvězněný. Zachránil ho nakonec bratr Bowdy, který si i přes svůj nízký věk a malou sílu dokázal s nastalou situací poradit. Záchranu zachytila bezpečnosti kamera v místnosti.

Skříň na dítě spadla zrovna v momentě, kdy byla matka v jiném patře. Padající nábytek ani pláč dítěte neslyšela, a tak nemohla přijít na pomoc.

"První jsem váhal, jestli mám tohle zveřejnit. Myslím, že to ale může být pro druhé varováním. Prosím, ujistěte se, že máte všechen nábytek zajištěný a připevněný ke zdi. Prosím, sdílejte to. Padající nábytek představuje pro děti velké nebezpečí," píše mimo jiné ve svém příspěvku otec.

Celá rodina pohromadě.

Zatímco někteří uživatele Shoffovi chválí za šíření důležitého vzkazu, našla se i spousta těch, kteří rodiče kritizují z nedbalosti.

"Kde byli rodiče? Musela to být rána. Dítě řvalo. Za celé dvě minuty se tam nikdo neobjevil. Nejsem žádná 'matka stíhačka', ale tohle prostě nechápu," píše například jedna žena na YouTube. Další přidává: "Rodiče, kteří neslyší takový ruch, by neměli mít děti."

témata

user-avatar

Simona Knotková

4. 01. 2017 | 11:00

Zavří­t reklamu