válkaČeskoslovenskoobjevy

Vědec tvrdí, že naši Zemi kdysi obývali vyspělí mimozemšťané

Vědec tvrdí, že naši Zemi kdysi obývali vyspělí mimozemšťané
Zdroj: mysteriousuniverse.org

Profesor z Pennsylvánské univerzity Jason T. Wright se domnívá, že naši planetu obývali před miliony let vyspělí mimozemšťané. Důkazy o tom se prakticky nedají najít, protože tak dlouhou dobu se žádné artefakty neudrží pohromadě.

Tomáš Chalupa 6. května 2018

Ani to sebelepší technologické zařízení nevydrží stovky milionů let. Vše se promění v prach vinou eroze a postupného rozpadu. To je třeba mít na paměti, když se uvažuje o tom, proč nejsou nalezeny žádné mimozemské artefakty z pradávné doby. Wright se domnívá, že zde mimozemšťané byli, ale bylo tomu tak dávno, že už po nich nic nezbylo.

K mimozemské návštěvě mělo dojít velmi dávno, více než 541 milionů let nazpět. Odkud vlastně hvězdní návštěvníci přišli? Wright se domnívá, že to mohlo být třeba z Marsu. Mohli to být jeho původní obyvatelé, které z planety vyhnalo sucho a úbytek vody. Prvními obyvateli Země tak mohli být Marťané. Měli bychom proto pátrat na Marsu, případně na Venuši nebo Jupiterových měsících, protože i tam by mohly být stopy po jejich původních obyvatelích.

Problém je, že lidstvu se zatím na těchto planetách nepodařilo přistát, takže nezbývá, než hledat přímo tady na Zemi. Je ovšem otázka, jak máme najít nějaké pozůstatky mimozemských civilizací, když podle vědce z povrchu zemského zmizely. Možná v blízké budoucnosti je pomohou odhalit moderní archeologické technologie.

Další články

Zavří­t reklamu