válkaČeskoslovenskoobjevy

Vědec rozluštil kruhy v obilí a našel zprávy od mimozemšťanů

Vědec rozluštil kruhy v obilí a našel zprávy od mimozemšťanů
Zdroj: mysteriousuniverse.org

Obecně se už léta má za to, že kruhy v obilí jsou výtvorem lidí, bylo dokonce už zdokumentováno, jak se dá takový agrosymbol vytvořit. Horace Drew ze slavné univerzity CALTECH má ale jiný názor. Pustil se do studia agrosymbolů a tvrdí, že mnohé z nich obsahují zprávy.

Tomáš Chalupa 15. března 2017

Drew osobně navštívil více než 20 agrosymbolů. Připustil, že některé z nich jsou nepochybně dílem lidí, ale jiné naopak lidský původ nemají. Podle něj tyto agrosymboly obsahovaly binární kódy a tudíž i nějakou zprávu. Nyní Drew tvrdí, že pronikl do tohoto kódu a dokázal rozluštit některé zprávy.

Podle něj jsou zprávy v obilí dvojího druhu. Jedny jsou jakési pozdravy, kdy nám mimozemšťané zjednodušeně řečeno říkají: „Dobrý den“. V podstatě se na nás dívají stejně, jako se my díváme na zvířata, protože jsou ve vývoji mnohem dál než my. „Jsou před námi stejně, jako jsme my před delfíny nebo velrybami,“ tvrdí Drew.

Pak je tu druhá skupina znamení, které po sobě zanechali lidé z budoucnosti, takzvaní cestovatelé v čase. Ti si těmito symboly označují jednotlivé časové periody. „Je nepochybné, že za 5000 let stále existuje lidstvo a má navíc schopnost cestovat v čase. Ti lidé se z budoucnosti vrací v čase zpět do naší přítomnosti a létají nad celou Zemí.“ Znak v obilí je tak zašifrovaným časovým údajem, který pomáhá cestovatelům v čase určit, v jaké době se zrovna nacházejí.

Drew se domnívá, že světové vlády velmi rády zveřejňují informace o agrosymbolech vytvořených lidmi, protože tím vytváří dojem, že takové jsou všechny. Ve skutečnosti je podle něj mnoho agrosymbolů mimozemského původu a dá se to velmi lehce poznat. Dílo lidí je totiž nedokonalé a velmi ledabyle provedené.

Přece jenom ale Drewova teorie vyvolává určité otázky. Například jestli by nebylo jednodušší si poznačovat časovou zónu nějak jinak než kruhy v obilí, které většinou do několika měsíců zmizí.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu