válkaČeskoslovenskoobjevy

Večírek století: benátský karneval se odehraje v podzemních kanálech Paříže!

+ 1 fotka+ 2 fotky

Plesová sezóna už je v plném proudu a organizátoři se mohou přetrhnout, jak učinit svůj ples atraktivnějším, aby přitáhl co nejvíce účastníků. O zajímavé nápady jistě není nouze, ale nic z toho se zřejmě nevyrovná benátskému maškarnímu bálu v podzemních kanálech Paříže. Akce nazvaná Benátky pod Paříží začíná již za pár dní a všech 2000 vstupenek na čtyři plesy je již vyprodáno.

Ivanhoe 21. ledna 2016

Těm, kteří nelitovali peněz a vstupenky ve výši 51 eur (v přepočtu kolem 1 350 Kč) si zakoupili, pořadatelé slibují zážitek na celý život. Budou mít jedinečnou příležitost sestoupit do pařížského vodního podzemí, nastoupit do připravených loděk a objevovat tajemná místa, na která se běžně člověk nedostane. Plavba podzemním labyrintem Paříže bude prošpikována teatrálními výstupy, hudbou a speciálními efekty, evokujícími Benátky 18. století. V tomto stylu se doporučuje mít na sobě plesový kostým.

Karneval pořádá undegroundová skupina, která si říká We Are the Oracle. Je známa pořádaním exkluzivních akcí na unikátních místech, jako třeba byly večírky v podzemním válečném bunkru, ve vypuštěném historickém bazénu či na nepřístupných střechách. Benátky pod Paříží označují za svoji zatím nejvelkolepější akci. Na její realizaci pracují již rok a půl a její přípravy vážně zkomplikovaly listopadové teroristické útoky v Paříži. Od té doby předplatitele udržují v napětí a přesné místo konání do poslední chvíle tají.

Další články

Zavří­t reklamu