UFO přistálo v Kanadě? | zdroj: yournewswire.com


Ve Winnipegu spadlo UFO do jezera a prorazilo led. Na místo přispěchala kanadská armáda

TÉMATA: ufo | kanada

user-avatar

Tomáš Chalupa

24. 02. 2015 | 07:15

Ve středu 18. února se na sociálních sítích objevily informace, že nad zamrzlým jezerem Winnipeg krouží neznámý předmět. Následně se prý na místě objevila kanadská armáda, jak dokládají fotografie údajně pořízené z místa, kde UFO dopadlo na zem. Představitelé armády oznámili, že na místě probíhalo plánované vojenské cvičení.

S informacemi o UFO přišel na sociálních sítích Mancheese. „Objevují se informace, že v rezervaci Jackhead spadlo UFO. V oblasti severního břehu jezera Winnipeg jsou jednotky kanadské armády. Kolem je hodně místních civilistů, ale armáda zakázala pořizovat snímky. Je vidět, že přes jezero táhnou buldozery nějaký kruhový objekt. UFO prý vidělo i osm rybářů, kteří zrovna byli na jezeře.“

Následně se objevovaly další informace od místních lidí, které by se daly shrnout asi takto: UFO havarovalo na jezeře a prorazilo led. Podařilo se ho vyfotit jednomu člověku, ale armáda, která se dostala na místo, ho údajně zadržela. Vojáci nařídili, aby nikdo neopouštěl rezervaci ani do ní nevcházel. Lidé od armády také obcházeli místní lidi s dotazy na to, co viděli, a následně jim tvrdili, že jde o plánované vojenské cvičení. Po několika hodinách armáda celou oblast opustila, aniž by komukoliv oznámila, že cvičení skončilo. Do místních rádií prý volali lidé, kteří byli znepokojeni tím, co viděli.

Bohužel v příběhu je příliš mnoho „údajně“ a „prý“. Neexistuje jediná fotografie, kromě kolony vojenských vozidel, která by cokoliv dokládala. Poprask na sociálních sítích ve Winnipegu a telefonáty do místních rádií od vyplašených obyvatel jsou sice důkazem, že lidé něco viděli, ale jako obvykle zbývá otázka – co to vlastně bylo?

témata

user-avatar

Tomáš Chalupa

24. 02. 2015 | 07:15

Zavří­t reklamu