Co takhle místo trápení s vánočkou a zdlouhavé přípravy bramborového salátu si zajít na romantickou procházku nebo se v klidu dívat s dětmi na pohádku?

Co takhle místo trápení s vánočkou a zdlouhavé přípravy bramborového salátu si zajít na romantickou procházku nebo se v klidu dívat s dětmi na pohádku? | zdroj: internet


Vánoční hostina bez práce? Sen, který si můžete klidně splnit

TÉMATA: vánoce | restaurace | jídlo

user-avatar

yk

28. 11. 2018 | 07:00

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i stres spojený s pečením cukroví a celodenní přípravou štědrovečerní hostiny. V dnešní uspěchané době přibývá těch, kteří by rádi z tohoto blázince unikli a užili si Vánoc opravdu v klidu. Některé restaurace proto přicházejí s nabídkou, že o kompletní štědrovečerní menu se postarají za ně.

Na vánoční “take away” láká pražská restaurace Dream Food Bistro. Jejich nabídka zahrnuje klasické štědrovečerní menu (houbový kuba, rybí polévka, vykostěné filety kapra a samozřejmě bramborový salát), ale k tomu je možné si také objednat i jemnou králičí paštičku, svíčkovou s karlovarskými knedlíky či několik druhů vánočního cukroví.

Objednávku lze provést formou e-shopu na stránkách restaurace nebo přímo na místě v  Dream Food Bistro sídlícím na Praze 8, nejpozději do 19. prosince. Pak už si své připravené štědrovečerní menu v klidu a beze stresu 22. nebo 23. prosince vyzvednete a můžete si užívat těch nejkrásnějších svátků v roce. “A my Vám garantujeme, že letos neuslyšíte: ´Je to dobré, ale maminka to dělá lepší…´,“ slibují zaměstnanci podniku.

Na nabídku vánočního „take away“ se můžete podívat ZDE.

 

user-avatar

yk

28. 11. 2018 | 07:00

Zavří­t reklamu