Luxusní exotika v domácím prostředí. Foto: Simona Jiřičková/ZOO Dvůr Králové

Luxusní exotika v domácím prostředí. Foto: Simona Jiřičková/ZOO Dvůr Králové | zdroj: zoodvurkralove.cz


V zoo ve Dvoře Králové můžete strávit africkou noc v korunách stromů!

TÉMATA: dovolená | ubytování | zoo | dvůr králové

user-avatar

Yvonne K.

21. 07. 2016 | 15:00

Toužíte strávit noc na africkém safari, ale chybí vám dostatek peněz či odvahy vypravit se na vzdálený a poněkud nebezpečný kontinent? Žádný problém – exotický zážitek tohoto typu totiž nyní nabízí zoologická zahrada ve Dvoře Králové.

Královédvorská zoologická zahrada uchystala pro letošek další novinku – sedm luxusních stanů umístěných v “korunách stromů” přímo nad velkým výběhem afrických zvířat. Díky velké terase, která je součástí každého stanu, si lze v úkrytu stromu tiše vychutnávat ničím nerušené pohledy na skupiny pakoňů, žiraf nebo zeber.

"Stany jsou postaveny a vybaveny tak, aby splňovaly veškerý komfort a zároveň navodily atmosféru pravého afrického safari. Každý stan nese dokonce i jméno podle afrických států a je označen jejich vlajkou. Bydlet tak můžete v Tanzanii, Ugandě, Kongu, Angole, Namibii, Svazijsku nebo Zimbabwe," říká vedoucí projektu Vladimír Mertlík.

Každý stan je vybaven až čtyřmi lůžky, vlastním sociálním zařízením, ledničkou a venkovním grilem. Dvoulůžko stojí v hlavní sezoně 3000 Kč za noc, mimo hlavní sezonu 2680 Kč. V ceně ubytování je kromě snídaně zahrnut také neomezený vstup do zoo i mimo otevírací dobu.  

user-avatar

Yvonne K.

21. 07. 2016 | 15:00

Zavří­t reklamu