válkaČeskoslovenskoobjevy

V zoo ve Dvoře Králové můžete strávit africkou noc v korunách stromů!

V zoo ve Dvoře Králové můžete strávit africkou noc v korunách stromů!
Zdroj: zoodvurkralove.cz
+ 2 fotky+ 3 fotky

Toužíte strávit noc na africkém safari, ale chybí vám dostatek peněz či odvahy vypravit se na vzdálený a poněkud nebezpečný kontinent? Žádný problém – exotický zážitek tohoto typu totiž nyní nabízí zoologická zahrada ve Dvoře Králové.

Yvonne Pokorná 21. července 2016

Královédvorská zoologická zahrada uchystala pro letošek další novinku – sedm luxusních stanů umístěných v “korunách stromů” přímo nad velkým výběhem afrických zvířat. Díky velké terase, která je součástí každého stanu, si lze v úkrytu stromu tiše vychutnávat ničím nerušené pohledy na skupiny pakoňů, žiraf nebo zeber.

„Stany jsou postaveny a vybaveny tak, aby splňovaly veškerý komfort a zároveň navodily atmosféru pravého afrického safari. Každý stan nese dokonce i jméno podle afrických států a je označen jejich vlajkou. Bydlet tak můžete v Tanzanii, Ugandě, Kongu, Angole, Namibii, Svazijsku nebo Zimbabwe,“ říká vedoucí projektu Vladimír Mertlík.

Každý stan je vybaven až čtyřmi lůžky, vlastním sociálním zařízením, ledničkou a venkovním grilem. Dvoulůžko stojí v hlavní sezoně 3000 Kč za noc, mimo hlavní sezonu 2680 Kč. V ceně ubytování je kromě snídaně zahrnut také neomezený vstup do zoo i mimo otevírací dobu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu