Podivné lebky nalezené na Kavkaze by mohly patřit mimozemšťanům. | zdroj: youtube.com


V Rusku se našly dvě lebky mimozemšťanů a nacistický kufřík

TÉMATA: ufo | záhady | nacisté

user-avatar

Tomáš Chalupa

7. 02. 2016 | 15:30

Na Kavkaze našli vědci dvě podivné lebky, které vypadají, jako by patřily mimozemšťanům. A hned kousek vedle nich kufřík s nacistickým emblémem.

Podle vědců lebky patří neznámému druhu dvounohých tvorů. Podle ruského deníku Komsomolskaya Pravda nález znovu otevírá diskusi, zda se Hitler nedokázal dostat k mimozemským technologiím. K lebkám se se svým týmem dostal kryptozoolog Vladimir Melikov. Ten je původně považoval za lebky nějakého zvířete, ale při bližším zkoumání zůstal v šoku. Lebka nepochybně patřila nějakému dvounohému tvorovi, protože měla otvor pro páteř, jako mají lidé. Oční důlky však neodpovídaly lidským a malé rohy na lebce ukazují, že o člověka rozhodně nejde. 

Melikov proto došel k závěru, že jde o pozůstatky tvorů z vesmíru, kteří v minulosti navštívili naši Zemi. Tento nález lebek učinil Melikov už před dvěma lety. Nedávno mu ale jistý poustevník přinesl kufřík, který prý našel kousek od místa, kde byly nalezeny lebky. Kufřík měl na sobě znak tajné nacistické společnosti Ahnenerbe, kterou v roce 1935 založil Heinrich Himmler. Uvnitř kufříku byla mapa celé oblasti. Poustevník s sebou přinesl ještě prsten, který ležel hned vedle kufříku. Podle Melikova nejspíš patřil vojákovi, který kufřík nesl. 

Z těchto nálezů vyplývá, že nacisté nejspíš na Kavkaze našli ostatky těchto mimozemšťanů. Jak se o nich dozvěděli, není jasné, ale zřejmě to bylo díky informacím ve starobylých spisech. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

7. 02. 2016 | 15:30

Zavří­t reklamu