Kámen s mikročipem

Kámen s mikročipem | zdroj: www.teleport2001.ru


V Rusku našli fragment neznámé technologie. Jde o 250 milionů starý mikročip!

TÉMATA: neznámé civilizace | technologie | ufo

user-avatar

Tyrion

11. 01. 2015 | 23:48

Čas od času vás informujeme o nálezech, které jsou svou povahou kontroverzní. Vymykají se svému okolí i známé historické chronologii. Ortodoxní věda neví, kam je zařadit, a tak je raději strčí do šuplíku, aby se na ně rychle zapomnělo. Do kategorie takzvaných „out-of-place" artefaktů patří i 250 milionů starý mikročip.

Kámen s mikročipem našel čistě náhodou ruský rybář Viktor Morozov z města Labinsk v Krasnodarském kraji. Předal jej k prozkoumání vědcům, a protože se neobvyklá zkamenělina nápadně podobala modernímu elektronickému čipu, vzali si ji na paškál vědci z Výzkumného institutu nanotechnologie a nových materiálů na Jihoruské státní technické univerzitě v Rostovu na Donu. Výsledek jejich analýzy přinesl šokující zjištění: kámen obsahuje fragment mikroprocesorové technologie, který je starý přinejmenším 250 milionů let (podle některých odhadů až 450 milionů). O jakou technologii se však jedná, ovšem nebyli vědci schopni určit. V každém případě ho nevytvořil náš lidský druh. Podle některých geologů jde zřejmě o dílo vysoce rozvinuté civilizace, která mohla na naší planetě žít dávno před námi.

Nutno ovšem dodat, že někteří experti nabízejí zcela odlišné vysvětlení tohoto pozoruhodného nálezu. Podle nich nejde o čip, ale o část stonku rostliny. Unikátní tvar zkameněliny připomínající čip počítače vznikl díky řezu kamene, jenž odhalil unikátní starobylý vaskulární systém rostliny.

Ačkoli tímto způsobem lze vysvětlit i mnohé jiné nálezy podobného druhu, poměrně značné množství dosud nalezených starobylých artefaktů přesto naznačuje, že nám neznámí dávní předkové byli mnohem vyspělejší, než jsme jim ochotni zatím přiznat.  

user-avatar

Tyrion

11. 01. 2015 | 23:48

Zavří­t reklamu