Tříprstá ruka se nezdá být lidská, komu tedy patřila?

Tříprstá ruka se nezdá být lidská, komu tedy patřila? | zdroj: mysteriousuniverse.org


V Peru našli tříprstou ruku, patří mimozemšťanovi?

TÉMATA: záhady | nálezy | peru

user-avatar

Tomáš Chalupa

9. 01. 2017 | 09:00

Informaci o nálezu ruky zveřejnil portál HiddenInca, který se specializuje na záhadné jevy a nálezy v oblasti Jižní Ameriky. Ruku přinesl jeho pracovníkům přímo do kanceláře ve městě Cusco neznámý člověk.

Tento člověk už předtím redaktorům donesl i malou lebku a sošku. Zdá se tedy, že má přístup k poměrně zajímavým nálezům. Ruka byla prozkoumána za pomocí rentgenu a ukázalo se, že její prsty jsou mnohem delší než lidské a mají také jiné uspořádání kostí. Každý prst se skládá ze šesti kostí a pěti kloubů. Některé kosti byly prokazatelně zlomeny, zřejmě vinou úrazu. V dlani končetiny byl malý kousek kovu. Není jasné, zda je to nějaký implantát, nebo ho jednoduše daná osoba jen držela v ruce.

Bohužel o celém nálezu je známo jen minimum informací. Peruánské zákony nařizují jakýkoliv takovýto nález předat úřadům, nic se nesmí vyvážet ze země. Testy DNA tak podle serveru nejsou možné, a tudíž se asi nic dalšího o záhadné končetině nedovíme. Může to být hoax nebo třeba končetina koaly, která má rovněž tři prsty.  

 

user-avatar

Tomáš Chalupa

9. 01. 2017 | 09:00

Zavří­t reklamu