válkaČeskoslovenskoobjevy

V Peru našli tříprstou ruku, patří mimozemšťanovi?

V Peru našli tříprstou ruku, patří mimozemšťanovi?
Zdroj: mysteriousuniverse.org

Informaci o nálezu ruky zveřejnil portál HiddenInca, který se specializuje na záhadné jevy a nálezy v oblasti Jižní Ameriky. Ruku přinesl jeho pracovníkům přímo do kanceláře ve městě Cusco neznámý člověk.

Tomáš Chalupa 9. ledna 2017

Tento člověk už předtím redaktorům donesl i malou lebku a sošku. Zdá se tedy, že má přístup k poměrně zajímavým nálezům. Ruka byla prozkoumána za pomocí rentgenu a ukázalo se, že její prsty jsou mnohem delší než lidské a mají také jiné uspořádání kostí. Každý prst se skládá ze šesti kostí a pěti kloubů. Některé kosti byly prokazatelně zlomeny, zřejmě vinou úrazu. V dlani končetiny byl malý kousek kovu. Není jasné, zda je to nějaký implantát, nebo ho jednoduše daná osoba jen držela v ruce.

Bohužel o celém nálezu je známo jen minimum informací. Peruánské zákony nařizují jakýkoliv takovýto nález předat úřadům, nic se nesmí vyvážet ze země. Testy DNA tak podle serveru nejsou možné, a tudíž se asi nic dalšího o záhadné končetině nedovíme. Může to být hoax nebo třeba končetina koaly, která má rovněž tři prsty.

Další články

Zavří­t reklamu