UFO ve tvaru motýla spatřili lidé v Ohiu, ale i na jiných místech. | zdroj: mysteriousuniverse.com


V Ohiu nafilmovali UFO podobné velkému motýlu

TÉMATA: ufo | usa | videa

user-avatar

Tomáš Chalupa

3. 11. 2015 | 11:15

Dva lidé viděli v jižním Ohiu v USA podivný objekt letící po obloze. Vypadal jako obří motýl vznášející se na nebi. Poté, co zmizel, se údajně stejným směrem vydaly dvě armádní helikoptéry.

Otec se synem 24. října v sedm večer vyšli z restaurace a na nabi spatřili nehlučný stroj, který se vznášel nad krajinou. Měl podivná světla, možná to byla okna. Na zadní straně trupu bylo cosi, co mohl být pohonem.

Hlášení o tomto stroji přišla také z Phoenixu a Atlanty, na místo prý dorazily dva vojenské vrtulníky, které odletěly stejným směrem jako nafilmované UFO. 

Ovšem existují i jiné názory na toto video. Podle některých je to výsledek použití počítačové grafiky, jiní tvrdí, že šlo o draka. Ovšem zastánci UFO argumentují tím, že nedaleko hranic je Wright–Pattersonova letecká základna. Ta je dlouhodobě známá nejen testováním tajných vojenských technologií, ale je také jedním z míst, kde mají být ukryty mimozemské létající talíře. Možná, že na nebi v Ohiu spatřili jednu z utajených vojenských hraček, nebo dokonce mimozemskou loď.

témata

user-avatar

Tomáš Chalupa

3. 11. 2015 | 11:15

Zavří­t reklamu