válkaČeskoslovenskoobjevy

V Ohiu nafilmovali UFO podobné velkému motýlu

Dva lidé viděli v jižním Ohiu v USA podivný objekt letící po obloze. Vypadal jako obří motýl vznášející se na nebi. Poté, co zmizel, se údajně stejným směrem vydaly dvě armádní helikoptéry.

Tomáš Chalupa 3. listopadu 2015

Otec se synem 24. října v sedm večer vyšli z restaurace a na nabi spatřili nehlučný stroj, který se vznášel nad krajinou. Měl podivná světla, možná to byla okna. Na zadní straně trupu bylo cosi, co mohl být pohonem.

Hlášení o tomto stroji přišla také z Phoenixu a Atlanty, na místo prý dorazily dva vojenské vrtulníky, které odletěly stejným směrem jako nafilmované UFO.

Ovšem existují i jiné názory na toto video. Podle některých je to výsledek použití počítačové grafiky, jiní tvrdí, že šlo o draka. Ovšem zastánci UFO argumentují tím, že nedaleko hranic je Wright–Pattersonova letecká základna. Ta je dlouhodobě známá nejen testováním tajných vojenských technologií, ale je také jedním z míst, kde mají být ukryty mimozemské létající talíře. Možná, že na nebi v Ohiu spatřili jednu z utajených vojenských hraček, nebo dokonce mimozemskou loď.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu