válkaČeskoslovenskoobjevy

V massachusettském obchodě se údajně zjevil duch staré ženy

V massachusettském obchodě se údajně zjevil duch staré ženy
Zdroj: euronews.com
+ 2 fotky+ 3 fotky

Halucinace, příliš bujná fantazie nebo skutečný přízrak stojí za výpovědí pracovnice amerického řetězce s potravinami? V obchodě prý zahlédla ducha staré ženy.

Simona Knotkova 6. dubna 2019

Pětadvacetiletá studentka psychologie Christiana Bush pracuje v Market Basket ve Wilmingtonu už jedenáct let. Na 13. března bude ale asi navždy vzpomínat jako na jeden z nejzvláštnějších pracovních dnů, které zažila. Pokud tedy nelže. Dle své výpovědi totiž spatřila během směny ducha.

„Byla jsem zrovna v pekárně a popisovala jsem dort pro jednoho zákazníka. Když jsem se otočila, abych položila dort zpátky do regálu, zahlédla jsem vzadu nějakou ženu. Nebylo to, jako bych ji zahlédla jen koutkem oka. Zírala přímo na mě. Trvalo to asi sekundu a půl. Když jsem na vteřinu odvrátila svůj zrak, byla pryč. Hledala jsem ji pak všude možně, ale jako by se po ní slehla zem,“ popsala žena nadpřirozený zážitek.

Přízrak údajně vypadal tak živě, že ji zprvu nenapadlo pochybovat o tom, že je to člověk. Tajemná paní ale působila velmi starým dojmem, jako by byla z jiné éry.

„Byla stará. Měla krátké kudrnaté vlasy, takový ten typický babičkovský účes. Oblečená byla do bílého županu, vlasy měla schované pod bílou síťkou a byla bosá. To se mi na tom zdálo to nejdivnější, že neměla žádné boty,“ říká dál Bush.

Doma si sedla k počítači a udělala si průzkum. Podle některého zdroje se na místě obchodu mělo dříve nacházet sídlo doktora. Historický výbor města však tuto informaci nepotvrdil.

Žena se se svým příběhem svěřila i na facebookové stránce Wilmingtonu. Zatímco někteří přidávali své vlastní zážitky a s Bush souhlasili, ještě více se našlo těch, kteří měli ze všeho velkou legraci.

Přítomnost duchů v Market Basket vyvrátil i mluvčí společnosti. „Z toho, co se nám zatím podařilo zjistit, můžeme všechny uklidnit, že naše obchody jsou bez duchů. Pokud se tam ale některý z nich skutečně objevil, pravděpodobně ho zaujaly naše viktoriánské ceny,“ humorně sdělil ve vyjádření pro Today. Obchod je totiž pověstný svými nízkými cenami.

Další články

Zavří­t reklamu