válkaČeskoslovenskoobjevy

V Londýně bude jezdit fitness autobus

V Londýně bude jezdit fitness autobus
Zdroj: odditycentral.com

Pro Londýňany, kteří by si rádi zacvičili cestou do práce, má společnost 1Rebel unikátní řešení. Chce do ulic vyslat fitness autobus. Bude to v podstatě pojízdné fitko, kde místo sedadel budou rozmístěny rotopedy a další cvičící stroje.

Tomáš Chalupa 20. července 2016

Ride2Rebel autobus má objíždět čtyři zastávky v centru Londýna. Lidé do něj nastoupí a zacvičí si. Mohou si také dát sprchu nebo v malém baru vzadu v autobusu popíjet smoothie či energy drink. Zkrátka posilovna se vším všudy, jen na čtyřech kolech.

„Vymýšleli jsme něco, co by lidem zpříjemnilo jejich každodenní cestu do práce a maximalizovalo využití jejich času, který jinak tráví jen pouhým cestováním,“ říká spoluvynálezce autobusu James Balfour. Už nyní si zakoupilo lístky do autobusu 8 121 lidí, a to ještě ani nevyjel. Start se plánuje na druhou polovinu tohoto roku. Problém je prý zatím hlavně s bezpečnostními předpisy, takže společnost hledá cestu, jak je dodržet a současně zachovat koncept fitka na kolech. „Zatím to nikdo nezkusil, musíme všechno vymyslet sami tak, aby to vyhovovalo normám,“ dodává Balfour.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu