válkaČeskoslovenskoobjevy

V Americe vám přivezou domů největší pizzu na světě

V Americe vám přivezou domů největší pizzu na světě
Zdroj: atlasobscura.com

Máte hlad? Pizza od michiganské restaurace Mallie's Sports Grill & Bar by vás snad zasytila. Větší pizzu na rozvoz vám totiž nikdo jiný na světě nepřipraví.

Simona Knotkova 9. dubna 2018

Dlouhá je přes metr osmdesát a váží více jak čtyřicet pět kilogramů. A co je na tom nejlepší – pokud máte dostatečně dlouhé dveře nebo vrata, restaurace Mallie’s Sports Grill & Bar v michiganském Southgate vám ji doveze za šest tisíc až domů. Pokud bydlíte do vzdálenosti osmi kilometrů, dopravu máte navíc zdarma.

Není to poprvé, co v Mallie’s lámali rekordy. Už v minulosti se zasloužili o titul největší rozvážený hamburger na světě. Pro návštěvníky připravili také sedmikilový zmrzlinový pohár, kilogramové tacos nebo dvoukilogramová burrita.

Na největší rozváženou pizzu na světě potřebují dvaadvacet kilogramů těsta, patnáct kilogramů omáčky, šest kilo nastrouhaného sýru a hromadu salámu. Zájemci si musí pizzu objednat několik hodin dopředu. O víkendech jsou to dva dny, ve všední den jeden. Zatím se prý našli už dva odvážlivci, kteří si obří italskou specialitu nechali přivézt.

Troufli byste si také?

Související články

Další články

Zavří­t reklamu