válkaČeskoslovenskoobjevy

Už nechtěli být obézními. Manželé společně zhubli neuvěřitelných 95 kilo!

Už nechtěli být obézními. Manželé společně zhubli neuvěřitelných 95 kilo!
Zdroj: dailymail.co.uk
+ 6 fotek+ 7 fotek

Ona vážila 95 kilo, on měl přes 133. Zdravá strava jim byla k smíchu a za hotovky, rychlé občerstvení a sladkosti dokázali týdně vyhodit až devět tisíc korun. Když byl ale muži kvůli obezitě odebrán řidičský průkaz, něco se v nich zlomilo.

Simona Knotkova 13. srpna 2016

Mark Hannigan (41) ze skotského Peebles měl kvůli své tloušťce problémy se spaním. Za volantem kvůli tomu upadal do mikrospánku a jednoho dne narazil do pouliční lampy. Verdikt soudu zněl – buď zhubne, nebo mu nebude vrácen řidičský průkaz.

O nic lépe na tom nebyla ani jeho přítelkyně Louise (42). „V supermarketech jsme si kupovali i zdravé jídlo, ale většinu z toho jsme nakonec vyhodili. Dělali jsme si legraci z obchodů se zdravou stravou. O víkendech jsme si jídlo objednávali, přes týden jsme se živili s*ačkami. Nedocházelo nám, že zabíjíme sami sebe,“ říká Mark.

Dvojice se loni vzala a rozhodla se, že se ihned pustí do změny životního stylu. Jejich rodiny ale nic netušily. „Když se začaly objevovat první viditelné výsledky, měsíce jsme se nevídali s nikým z rodiny. Nechtěli jsme to nikde moc rozhlašovat, dokud nedosáhneme svého cíle. Když jsem se pak ukázal poprvé rodičům, máma mě nepoznala. Byla v šoku a nemohla tomu uvěřit. Vypadali jsme jako dva úplně jiní lidé.“

Manželé se dnes oba vlezou do svatebních šatů Louise.

Manželé se dnes oba vlezou do svatebních šatů Louise.

Dohromady přes 95 kilogramů se jim podařilo shodit za pouhých sedm měsíců. Stovky liber, které ušetřili na jídle, museli rázem investovat do nového šatníku. Podobný výdaj byl pro ně ale jistě příjemného rázu.

„Původně bylo mou motivací dostat zpátky řidičák, brzo jsem ale pochopil, jak se tím k lepšímu mění celý můj život. Už nežiju jenom napůl, mám naplňující život, který je mi odměnou,“ uzavírá muž.

Jeho žena dodává: „Chtěli jsme lidem ukázat, že to jde. Spousta z nich si myslí, stejně jako my dřív, že je to těžké a nikdy se jim to nepodaří. My jsme ale důkazem toho, že to je možné je.“

Další články

Zavří­t reklamu